Prosinec 2014

Jak se opravuje Charllee team

19. prosince 2014 v 14:06 | Etsuko Nakamura
Ahojky!

Už několikrát jste se nás ptali, proč Charllee team opravujeme, přece je to dobré a není důvod to změnit atd. Proto jsem se rozhodla vám umožnit nahlédnout pod pokličku oprav. Vybrala jsem souboj Charllee vs. T.J.J.M.V., jelikož to zde jde nejvíce vidět. Jako první máte Starý původní text, který byl jako první zveřejněný na blogu. Následuje návrh samotné opravy textu, to je to modré, aby to šlo dobře vidět co se měnilo, ona přidaná novinka. Poslední je Nový text po opravě. Změna je znázorněna červeně.

NARUTO: Charllee team - Souboj Charllee vs. T.J.J.M.V. (43 kapitola)
-------------------------------------------------------------------------

STARÝ PŮVODNÍ TEXT
---------------------------
,,Jak tohle můžeš říct? Je to tvá přirozenost!"
,,Protože se tu nacházejí ti, které miluji a za ty já hodlám bojovat..." řekl a podíval se na děvčata, která sice stále vyčerpaně ležela, ale věděla o všem co se událo i řeklo.
,,Jsi hlupák!" zesínal t.j.j.m.v. vztekem.
,,Možná..." vzdychl a udělal krok vzad, při posledním útoku vyčerpal téměř všechnu svoji chakru a byl prakticky bezbranný.
,,Co se dá dělat," povzdychl si t.j.j.m.v. trochu zklamaně, ,,... myslím, že teď už jsi mi k ničemu..." ušklíbl se, přesunul se k němu a chytil ho pod krkem. Charllee ho uchopil za ruku a pokusil se vyprostit, ale rychle mu docházel kyslík.
,,Šťastný let a dopadni tvrdě!" rozesmál se a mrštil jím do propasti. Děvčata šokovaně ztuhla, stejně jako Kakashi, Naruto a Sasuke.
Charllee pomalu padal, tušil, že už se nezachrání, protože mu na to nezbyla chakra. Myslí mu projel celý jeho dosavadní život, to špatné i to dobré. Jedinou věcí si ale byl stoprocentně jist, že by tenhle život za nic na světě nevyměnil, a i kdyby se některé věci mohly vrátit nazpět, nikdy by to neudělal, protože by nikdy nepotkal Ayame, Arwen a Argo. Jeho andílci pro něj byly vším, díky nim se změnil a stal se z něj lepší člověk. Pousmál se, naposledy se zahleděl na výřez oblohy nad sebou který se zmenšoval, pomalu zavřel oči a pak ho pohltila temnota propasti...

Upgrade Naruto: Charllee team!!! Kapitoly 37. - 41.

5. prosince 2014 v 16:48 | Etsuko Nakamura
Zdravím.

Jak název napovídá, rozjel se opět Charllee team. Momentálně jednou za týden vychází upravená kapitola. Takže je tady postupně obměňuji. Nových dílů se dočkáte až po novém roce, až budou vydány i upravené kapitoly.
Můžete se těšit na úplně upravený souboj s největším protivníkem Charlleeho teamu a další perličky. Zatím vám přeji, příjemné čtení.

Vaše
Etsuko Nakamura