Červen 2014

Kapitola jedenáctá - Glamaaurdotter a Laufeyson

30. června 2014 v 13:13 | Nagadir
Tentokrát tu máme slibovaný flashback který nám snad něco objasní na druhou stranu asi otevře další otázky, a děj se konečně začíná dávat pomalu do pochodu.
Jako vždy se omlouvám že mi to tak dlouho trvalo a doufám že se to čekání vyplatí.

Královna pirátů - - - 13.díl - - -

5. června 2014 v 18:00 | LoLo
Váhavě se rozhlédnu po palubě, odkud na mě zírá dvacet párů očí. Nevnímám výrazy, jen pohledy a ten můj upoutá bolestný Karimův obličej. Není mrtvý, okamžitě mi dojde. Pomalým krokem dojdu k jeho tělu a kleknu vedle něj.
,,Karime?" zašeptám roztřeseným hlasem. Nikdo mi nestojí v cestě, nikdo neoporuje mému pokusu jej oživit. Nemají teď kapitána, nebo vlastně ano. Mají, uvědomím si hořce.
,,Tak co, piráti, jste spokojeni s úlovkem?" otočím se na posádku zhnuseně. Davem něco zašumí, ale jiank se nikdo nehne. ,,Na něco jsem se ptala!" zvýším hlas. Žádná odezva, jen nejstarší z pirátů udělá dva kroky vpřed.

Yumiko's Diary 25 - Divoká noc, Hinata jede!

5. června 2014 v 12:00 | Rin-chan

Divoká noc, Hinata jede!
Po dlouhé době konečně zase doma!Já, Chie a Hinata si spokojeně vykračujeme, zatímco Naruto a Kiba se lopotí s našimi kufry.,,To je týrání, měly by jste se léčit z megalomanství!"prská Kiba.,,Hele, víš co říkala Tsunade? Kápo jsem tady já, a já říkám že listoví shinobi budou gentlemani."směje se Chie.,,Kudy tudy?"zajímá Naruta a pohodí si na zádech můj kufr.,,Tudy."ukážu a už mířím k hlavnímu východu.Už zdálky na mě mává ,,Hanon!"křiknu radostně a rozběhnu se k ní.,,Konečně seš zpátky!"obejme mě.,,Hanon, tohle je Kiba, Naruto, Chie a Hinata."představím jí svoje bodyguardy.,,Ahoj."usměje se Hanon.Nakloní se a pošeptá mi do ucha: ,,Vcelku mocnej typec, ten brunet.",,Jo no, ale magor, počkej až ho poznáš."odtuším.Konečně se sebereme a jdeme ven.,,Tak lidi, vítejte v MÝM světě."usměju se, když vyjdeme na ulici.Všude jezdí auta, busy a všude je plno hluku.Všichni zůstanou hloupě čumět...u Kiby nic moc neobvyklýho.Taxíky jim připadaj cool, velký domy sexy no a z kupovaní jízdenek u řidiče v buse se mi div neudělaj.,,Trocha divní, ne?"pošeptá mi Hanon.,,No, jenom drobet.Jsou z vesnice a neznaj to tu.Ve městě jsou poprvý."vysvětluju.,,Aha aha...drsný..."kývá pobaveně.

Matt - obrázky I.

5. června 2014 v 0:00

Královna pirátů - - - 12.díl - - -

4. června 2014 v 18:00 | LoLo
Zděšeně a zkroušeně se dívám jak bitva pokračuje, opravdu to není hezký pohled. Karim se stará, aby se ke mě nikdo nepřiblížil, nicméně to dost schytává. Nemůžu se na to dívat, jak mu po spáncích proudí krev, dopadá na pravou nohu a vůbec je dost zraněný. Ale oproti ostatním pirátům je na to ještě dobře; paluba se pomalu plní mrtvými těly, mě se zvedá žaludek z toho smradu ale i z toho pohledu. Njehorší zážitek mám asi ze smrti kapitána. Vlastně obou; oba byli dobrými šermíři a nebýt odporného úskoku útočícího kapitána, zřejmě by boj pokračoval dost dlouho. Kapitán právě provedl přímý bod, ale druhej se sklonil a bodl našeho do břicha.

Yumiko's Diary 24 - Jak to všechno bylo

4. června 2014 v 12:00 | Rin-chan

Jak to všechno bylo
,,Cože? To si ze mě děláš srandu?!"zaječím když mi to dojde.Prudce vyskočím a postavím se proti ní.Okamžitě mě zabolí noha a málem hodím držku.Zvedl se mi žaludek.,,To je Orochimaru vážně můj táta?!"křiknu.Tsunade kouká zamyšleně kamsi za mě, ale po chvíli přikývne.Asi budu potřebovat na psychinu!Chytím se za hlavu a zaječím přes celou vesnici:,,Mám za otce Michaela Jacksona, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!"Tsunade vstane.,,Hele uklidni se, můžeme si o tom promluvit."řekne.,,Můžeme si o tom promluvit? To nejde ukecat, mám geny toho slamberáka, co když mi taky zčernaj vlasy, kůže mi opadá jak po plastikách a pod očima se mi udělaj emo kruhy? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa já nechci!!!!!!!!" ječím a nenechám si nic vysvětlit.,,No, vlasy máš po mě..."pokusí se mě uklidnit.To je teda fakt útěcha!,,Proč jsi mi to neřekla dřív? Teď se tu musím pozvracet Hyuugům na bránu!"ječím.,,Proč bys zvracela?!"podiví se zvýšeným tónem Tsunade.,,Divím se, že ses nepoblila ty už když jste to....to....no mě dělali! Je to humus!"křičím.,,Hej, buďte zticha lidi chcou spát!"ozve se sezdola.,,Zmlkni dědku, to je rodinná porada!"okřiknu ho.,,Yumiko, špatně to chápeš, Orochimaru se stal tím čím je až později...kdysi býval normální."vysvětluje.,,Jak mohl být normální, vypadá jak kdyby se mu na hlavu nacucla makrura a oddělili mu ji chirurgicky nožem na máslo, a....a..",,Tak už přestaň."napomene mě.Zmlknu a narvu si prsty do pusy, jako bych si je chtěla ukousnout, protože jinak bych musela řvát a řvát a řvát.,,To je lepší."pochválila mě.,,Teď pojď, vyřešíme to někde jinde.",,Pojď? Pojď?!"vyšiluju.,,To by to muselo jít, to by mi totiž nohsled mého drahého tatíčka nesměl amputovat nohu!"ječím znova.,,Nemáš ji amputovanou."namítne.,,To je úplně fuk co s ní mám!"vrtím hlavou.Konečně se nasere.,,Kakashi, když už tady tak posloucháš, pomoz mi dopravit slečnu do kanceláře."otočí se trochu zamračeně.,,Jakej Kakashi?!"vypísknu.V tom si všimnu bílýho koštěte mezi větvema a usoudím, že to bude háro mého senseie.,,Co ten tady dělá?Musíte se tady všichni plížit jak...",,Mlč."přeruší mě Tsunade.Jelikož nepěkně zbrunátněla, uklidním se.Kakashi k nám milostivě seskočí.,,Nešlo vás neslyšet."ušklíbne se.Nemít bolavou nohu nakopla bych ho do koulí, syčáka.Takhle se musím jenom poslušně nechat poponýst do kanclu.


Královna pirátů - - - 11.díl - - -

3. června 2014 v 18:00 | LoLo
Mám co dělat, abych nevykřikla. Nůž mi jezdí po krku a dělá tam rýhy. Pozdě si uvědomuju, že to je zcela vědomé a že rýhy tvoří jakýsi obrazec.
,,Dobré odpoledne holoubátko," zaskřehotá chlap za mnou a tvrdým šťouchnutím mezi lopatky mě popožene z kajuty. Opře se do mě silný vítr a oslnivé slunce. Je tu strašné vedro, cítím pot a krev, je to odporné.
,,Holá, holá, ustaňte v bojích mí poddaní!" zařve chlap a já si uvědomuji, že je to kapitán druhé lodi. Boje jako zázrakem ustanou a všichni stočí zrak k nám. No vlastně ke mě. Kapitán už stojí vedle mě, no nůž nesklonil, jen už se mě jím nedotýká. Mám na košili červenou skvrnu, všímám si jak Kapitánův syn bledne, když ji uvidí. Vedle mě se ozve hurónský smích, který se okamžitě rozroste po celé lodi. Všichni piráti z druhé lodi, kterou vidím na pravoboku, se smějí hnusným divokým šíleným smíchem.

Yumiko's Diary 23 - Nesnesitelná bolest

3. června 2014 v 12:00 | Rin-chan
Nesnesitelná bolest
Cítila jsem, že se mě znovu zmocňuje všechno to zlý, čemu se tak úzkostlivě snažím vyhýbat.,,Teď ji pošlete na Tsunade."řekl Orochimaru a ustoupil.Snažila jsem se i nadále ovládat.,,Ne!Já jí neublížím!"zasyčím bolestivě a znovu se chytím za rameno.Po těle se mi rozbíhají zase ty černý znaky.,,Ona tě nenávidí.Ani ti neřekla nic o tvém otci, nemám pravdu?"žvatlal Oro-oro.,,Řekla.Řekla mi, že to byl elitní ninja!"vykřiknu.Bolest se pořád stupňuje.,,A řekla ti taky proč už nežije?"usmál se.Zarazím se, z čehož pozná že ne.,,Tys ho zabil?"uhodnu.Zasměje se.,,Ne.Nezabil jsem ho." odmlčel se.,,Já jsem ho naprosto zničil."dořekl škodolibě a oblíznul se tím svým nechutným čímsi, co se snad dalo označit za jazyk.Teď mě fakt nasral.Rozeženu se po něm.Cestu mi zastoupil Sasuke a odrazil mě do zdi.Všimla jsem si, že i on se začíná měnit a pud sebezáchovy mi řekl, že se tomu mám poddat.Budu tak mít šanci je porazit.Přestala jsem se pokoušet o přemožení vší té zloby a nechala jsem se jí ovládnout.
Poprosila jsem Chii, aby mi kousek deníčku napsala i ona, protože to co si pamatuju splynulo všechno do jedné velké, temné skvrny bolesti a nenávisti.Nevím přesně co se dělo, ale určitě nic pěkného...
----------------------------------------------------------------
Počkali jsme asi dvacet minut, až jsme si byli jisti, že můžeme skupinku pronásledovat aniž by nás viděli.Kakashi nás pořád popoháněl, i když už tak bylo naše tempo skoro šílený.Někteří kluci u toho vypadali fakt hustě a...zase kecám blbosti, abych se vrátila k tomu podstatnýmu: U hranic jsme objevili mrtvoly asi dvaceti ninjů.Byly to pohraniční stráže, docela krutě zavražděný někým, kdo je asi hodně dobrej.Nemusím bejt ani starej zkušenej jonin abych poznala, že tohle rozhodně nebylo dobrý.Kousek za hranicema stopy končily, protože místo lesa se tu táhla vcelku velká pláň, na který sem tam byla skála.Nevěděli jsme, kudy dál, ale než jsme se stihli poradit, dostali sme fakt hustou nápovědu.Necelýho půl kiláku před náma se ozvala mega rána a hned na to vylítnul do vzduchu vcelku velkej kus země a hlíny.Vypadalo to, jako by pod zemí vybouchla krabice dynamitu.Hned na to se z mraku prachu a kamení vynořily dvě větší černý tečky.Vzhledově trochu jako draci.Všem došlo co to asi bude a popoběhli jsme blíž.Tady už jsme mohli z dobrý, ale bezpečný vzdálenosti pozorovat, co se vlastně děje.
V jednom ze stvoření jsem s údivem poznala Yumi.Její pečeť už zašla fakt daleko, dál než kdykoliv jindy.Místo aby měla po celém těle značky jako posledně, její kůže byla celá šedobílá, bledá jako u mrtvoly.Její vlasy, vždycky zlatě blonďatý a polodlouhý byly uhlově černý a sahaly jí až skoro pod zadek.Na zádech měla černý křídla jako netopýr.Nemít svoje oblečení a na krku ten modrej kamínek, ani bych ji nepoznala.Vypadala fakt děsivě.To druhý byl Sasuke, hnusnej jako vždycky.I on měl pečeť aktivovanou až nadoraz.I bbec by poznal, kdo to Yumi provedl.
Nikdy jsem neviděla rvačku dvou shinobi s pečetí.Yumi vypadala fakt nasraně..teda sorry, naštvaně a pořád energicky dorážela na Sasukeho.Ten očividně narozdíl od ní umí svoji pečeť ovládat, ale Yumi je na to moc slabá, proto ji pečeť vždycky ovládne naplno.Sasuke měl v ruce svoji katanu a uhýbal jejím úderům, jako by jí snad nechtěl nebo nesměl ublížit.Yumi tohle ale vůbec nezatěžovalo.Konečně se jí povedlo dát tomu špinavci ránu.Sasuke narazil zády o skálu a hned musel uhnout, protože ho Yumi chtěla praštit pěstí.Na poslední chvíli uhnul a její pěst rozbila skálu na malinkej štěrk.Bylo to fakt hustý, to se musí nechat! S touhle černou kérkou má člověk fakt páru, něco jako tuning.Sasuke se očividně namíchnul.Rozletěli se proti sobě a pokusili se jeden druhýho praštit.Sasuke, ten červ natolik zběhlý ve svém špinavém řemesle byl úspěšnější než moje lamérská skoro-sestřenice.Uštědřil jí pěknou ránu do břicha, která ji odmrštila pryč.Dopadla na zem a jela po ní asi dvacet metrů, přičemž kolem vířila prach a kamení.Pak narazila na skálu, což znovu vypadalo jako výbuch nějaké bomby.Tahle proměna je fakt hustá, člověk je při ní fakt silnej a něco vydrží.Tenhle úder by skolil i zkušenýho ninju, ale Yumi se pomalu znovu staví na nohy.Stoupne si zpříma a zakloní hlavu, aby viděla na Sasukeho.Ještě nikdy jsem u ní neviděla tak nenávistnej, rozzuřenej pohled.Náhle roztáhne křídla, který až doteď měla svěšený dolů, odrazí se a znovu letí proti tomu mazánkovi Uchihovi.Ten drží svůj meč a tělěm mu začíná procházet pulzující, elektrický proud.Hrabu v paměti, jestli jsem Yumi někdy už říkala o Chidori Nagashi a uvědomím si, že to nezná.Jestli se hned nezastaví tak ji ten magor zabije.Kakashi ale zareagoval rychleji než jsem já stačila cokoliv vymyslet.
Technikou, kterou zjevně okopčil od Naruta vyvolal asi šest svých klonů.Ty se rozběhly k Yumi.První vyskočil, od něj se odrazil druhý a ten poslední doskočil až k Yumi.Chytil ji a odstrčil stranou zrovna, když Sasuke udeřil.Klon se rozplynul protože to schytal, ale Yumi to díky bohu nezasáhlo.Meč projel asi dvacet centimetrů od její pravé nohy, což už samo o sobě bylo zlý.Yumi zakřičela a přestala mávat křídly.Dopadla na zem a už se nezvedla.Rozběhli jsme se za ní aby jsme jí pomohli, protože mohla být hodně zraněná.
Ležela v ďolíku hlíny, už měla svou normální podobu a její noha byla zle potrhaná, ale očividně to zasáhlo jen sval.Jenže jedinej medical tu byla ona.Všimla jsem si, že jí z očí tečou slzy, a i když byla v bezvědomí, pořád brečela.Obvazem, který u sebe musí mít povinně každý ninja jsme jí nohu stáhli.Sasuke mezitím někam zmizel a my jsme neměli čas ani náladu ho hledat.Kakashi vzal opatrně Yumi do náruče a naznačil, že se vrátíme.Poslechli jsme ho vcelku rychle, už jsme tam neměli co dělat.
----------------------------------------------------------------


Královna pirátů - - - 10.díl - - -

2. června 2014 v 18:00 | LoLo
Po mém zvláštním zážitku se sochou Petit Cleare jsem se raději schovala do své kajuty, lehla jsme si do závěšné sítě a trošku pospávala. V hlavě se mi omílalo všechno co mi řekla. Duch mořské víly, zakletí nebo co, osvobození trpící láskou. A mám to být já, kdo bude trpět. Při té myšlence se mi zhoupne žaludek, ale možná je to taky nezvykle velkou vlnou, která otřásla lodí. Musím se zamilovat a vzdát se pro něj všeho. Počínaje mým životem. A nahradit místo Petit Cleare, kterou tím osvobodím. A pak čekat, až se najde dívka se stejným osudem. Už je mi vážně zle, ty vlny jsou dneska nějaké divoké. V tom si uvědomím, že to nejsou vlny, co otřásá lodí a když uslyším ,,Nabít děla!" je mi na omdlení. Oni chtějí dobít nějakou loď, když jsem na palubě?! Naštvaně se zvednu, abych jim vyčinila, když do mé kajuty vběhne kapitánův syn a o podlahu za ním se odráží blesky z kulek. Vytřeštím na něj oči, je udýchaný a tam venku se sakra bojuje?

Yumiko's Diary 22 - Zlomená pečeť

2. června 2014 v 12:00 | Rin-chan

Zlomená pečeť
Něco mě násilím probere, řekla bych že technika Kai.Malátně otevřu oči - mám pocit, jako bych je měla dvě hodiny otevřený pod vodou nebo v kouři, trochu mě štípou.Rozmazaně zahlédnu že ode mě vstává nějaká postava, která nade mnou předtím byla v podřepu.Založí ruce v bok a z výšky se na mě dívá.,,Je vzhůru?"ozve se odkudsi.Hlas se mi v bolavé hlavě rozlehne jako v jeskyni,,Jo."odvětí krátce osoba co stojí nademnou a odejde.Zavřu oči a ještě jednou je otevřu, abych zaostřila.Hned se taky pokouším posadit.Jde to pěkně blbě, ale za chvíli už se opírám o ruku a druhou se držím za hlavu, která mi ještě pořád pěkně třeští.Konečně se rozkoukám.Kousek ode mě stojí ten bělovlasej typ, co odnesl Brodyho a vedle něj na pařezu sedí kdosi v plášti a kapuci.Plášť má i ten druhej, ale je bez kapuce takže ho poznávám.,,Kde je můj bráška?"zeptám se a pokouším se vyhrabat na nohy.,,Zatím je v bezpečí.Ale jestli chceš, aby to tak zůstalo, musíš s náma."vyjádří se brejloun (je to ten s těma bílýma vlasama).,,A kdy ho uvidím?"chci vědět.Ten druhej (nebo druhá) v kápi ukáže krátce nalevo od sebe.Když se podívám kam ukazuje, uvidím na zemi Brodyho.Je v bezvědomí, ale očividně v pořádku.,,Brody!"vyhrknu a chci běžet k němu.Ten první mě chytí.,,Nepustíme tě k němu.To až jestli uděláš co řekneme."rozhodne.Něco nechápu: proč mě s sebou nevzali rovnou? Já bych se jim určitě neubránila, tak proč chtějí, abych šla dobrovolně?To mi trochu nesedí, ale nemám čas se tím teď zabývat.Pohled na ležícího ,brášku´ rozhodne.,,Dobře, půjdu s váma, ale neubližujte mu."podívám se na ně.,,To se ještě uvidí, podle toho jak se budeš chovat."mlží brejloun a pokyne na kolegu že půjdeme.Ten vstane.Je skoro stejně vysokej jako ten úchyl Jiraiya.Nebo já jsem tak malá? Zas myslím na capiny, musím přemýšlet, jak se z toho dostat.,,Můžeš běžet?"promluví ten druhej.Uvědomím si, že mluví na mě a s trhnutím odvrátím oči od Brodyho.Upřímně?Ne, nemůžu.Motá se mi šiška a hlava mě bolí jak datla bez zobáku, ale přece jim to neřeknu.,,No jistě."odvětím a narovnám se.,,Vem si to na sebe, ať tě nikdo nepozná."hodí mi stejnej plášť jako maj oni.,,A co Brody?"zeptám se.,,Kabuto ho ponese.Ty teď dělej a nezdržuj."nakáže Pan tajemný.Ha, ten brejloun asi bude Kabuto, to si musím zapamatovat, abych je pak mohla prásknout!Navlíknu se do tý jejich hadry a vlasy si podle příkazu svážu do culíku, aby nebyly vidět.Konečně zavelí k odchodu.


Michael Keehl (Mello) - obrázky I.

1. června 2014 v 21:26
Sagara si není sám, kdo spí s pistolí...Michael Keehl (Mello) - informace

1. června 2014 v 21:26
MELLO
Pravé jméno: Mihael Keehl
Stejně jako Ryuuzaki a Near vyrůstal v sirotčinci. Je vlastně Nearovým rivalem, protože chce odhalit Kiru jiným způsobem ještě před ním. Zbožňuje čokoládu, kterou se věčně láduje. Je sice velmi inteligentní, ale narozdíl od Neara dává hodně najevo své emoce. Kira se ho pokusil hned poté, co se objevil, zlikvidovat, ale Mellovi se podařilo utéct. Odnesl si však jizvu na levé tváři jako památku na výbuch. Později svým způsobem s Nearem spolupracoval a pomohl mu odhalit Kiru, za což však zaplatil životem.
No, nevím jak vy, ale mě hned na prvním obrázku připadá jako holky, než jako kluk.
Ještě bez jizvy...

Light Yagami (Kira) - obrázky I.

1. června 2014 v 19:26
Kohopak zabiju tentokrát...

Ryuuzaki (L) - movie

1. června 2014 v 18:53
Supr! Ne sladké, ale slané...

Ryuuzaki v reálu...má nádherné obličeje....


Ryuuzaki (L) - obrázky I.

1. června 2014 v 18:49
Velikosti...Abarai Renji (podkapitán 6.divize) - obrázky I.

1. června 2014 v 18:17
1) Bankai forma zampakutó
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------