Únor 2012

Pokémon Theme Song

27. února 2012 v 23:24


Myslím, že k tomu není co dodat XD

Padesátá první kapitola - Vesnice ukrytá v mlze

27. února 2012 v 21:13 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo
Tadááááá! Po dlouhé době je tu další díl, doufám že si ho náležitě užijete XD

One Piece in 6 Minutes

16. února 2012 v 20:01
Jedno z nejnádhernějších videii One Piece

100 otázek

13. února 2012 v 16:10 | *SweeT-Will*

100 OTÁZEK

1. Celé jméno: Neřeknu
2. Přezdívky: Etsuko Nakamura

3. Narozeniny: 12.4.
4. Místo narození: Česko
5. Znak zvěrokruhu: Beran
6. Pohlaví: Hádej
7. Třída: Výška
8. Škola: V Praze

9. Funkce: student
10. Město: Praha
12. Barva vlasů: Hnědá
13. Délka vlasů: k pasu
14. Barva očí: modro zelené
15. Hlavní rys: .........
16. Výška: ....


17. Jizvy: Hm…
18. Brýle: ne
19. Piercing: ne
20. Tetování: ne
21. Pravák nebo Levák: Pravák
22. Můj první nejlepší přítel: Nagadir
23. První cena: medaile v plavání
24. První sport kterému jsem se věnovala: všechno možné
25. První domácí zvíře: pes
26. První dovolená: To už je moc dávno
27. První koncert: ???
28. První láska: :-P


Královna pirátů - - - 7.díl - - -

13. února 2012 v 15:16 | LoLo
Coo? Proboha co to dělá? Prudce ho od sebe odstrčím a ruka mi automaticky padne na ústa. Proč? Proč to udělal? Cítim, jak se červenám. Podívám se na něj, na tváři mu hraje pobavený úsměv, ale oči jsou vážné. Nesnáším tento pohled.
,,Proč...proč jsi to udělal?" vykoktám ze sebe.
,,Co tím myslíš?" nevinný úsměv. Nenávidím ho!
,,Ty víš, co myslím!"
,,Aha, ten-" začne, ale já ho zarazím:,,Neříkej to!" Nebezpečný úsměv. ,,-polibek?" Cítím, jak pod tím slovem blednu a zároveň červenám. Bože, co mám dělat? Přistoupí ke mě. ,,Že by sis to chtěla zopakovat?"
,,Ne!" zděsím se a rychle se otočím. Obejme mě zezadu kolem pasu. ,,No tak, nebuď taková netýkavka."
,,Netýkavka?" tak já jsem netýkavka! ,,Kdo by nebyl když ho někdo úplně cizí," zdůrazním slovo úplně, ,,začne najednou lí-líbat?!"
,,Ale já nejsem úplně cizí," brání se, ale jistota z jeho hlasu jaksi vyprchala. ,,Známe se už pět let a navíc jsme spolu strávili týden na lodi."
,,Známe se pět let?" takže je to on. ,,Ne, já tě neznám. Za ten týden jsem tě nepoznala víc, než za těch pět let." prudce se mu vymýknu a běžím k vesnici. Nevšímám si zbloudilé slzy, která mi rozmazává cestu.
Okamžitě vpadnu do své chatrče a lehnu na postel. V hlavě mi vibruje ten okamžik, ten jediný okamžik, který trval asi půl minuty. A potom, když jsem otevřela pusu...Néé! Na co to myslím?! Bylo to...zvláštní, něčím zajímavé a, proboha, líbilo se mi to. Padesát otčenášů, slyším v hlavě hlas sestry Marie, mojí sestřenice. Bože, na co to myslím? Proč zrovna já?
Převalím se na druhý bok. Určitě si ze mě jen střílel. Dělá si srandu nebo zkouší, co si může dovolit. Usměju se, ano, tak to je. Vždyť tohole dělá i s těma holkama z vesnice. A co teprve jiné ostrovy a pevnina? Určitě má jako každý správný pirát v každém městě jednu nebo dvě holky, co za ním rády půjdou mu zpříjemnit pobyt.
Druhý bok. Ale proč já? Aha, je to pohodlnější, hrát si s dívkou, kterou má přímo na palubě. Nemusí čekat, až přijede na zem.
Převalím se na záda. Vždyť já ani nevím, jak se jmenuje. Jaké by asi mohlo být jeho jméno? Něco temperamentního, drsného, ale zároveň jemného...na co to zase myslím!
Achjoo..a usnu.

Krvavý osud - - - 4.díl

13. února 2012 v 15:15 | LoLo
Po dlouhé době opět další díl od LoLo... - Vaše E.N.
Není tu, zjistí Grace sklesle před hlavní bránou. Měl sedět na lavičce u vchodu, ale ta zeje prázdnotou. Jedna osamocená lavička stojíc ve stínu stromů, smutně vyhlížejíc někoho, kdo by na ni usedl. Jde na mě melancholie, uchechtne se Grace. Osamocená lavička a osamocená poloupírka. Sedne si na ni, kolena přitáhne k tělu a položí na ně hlavu. Nepřijde, uvedomí si smutně. Nebude se přece zahazovat s polovičním upírem a polovičním člověkem. Neměla mu to říkat, neměla si kazit chvíli něčí blízkosti, mohla si užít přátelství a možná i lásku?Zase něco podělala.
Zvedne sklesle hlavu, že si postěžuje zapadajícímu slunci a setká se s šedým pohledem. Překvapeně zamrká, ne, nezdá se jí to. Opravdu tu stojí on a s úsměvem na ni shlíží těma šedýma očima.
,,Maxi?"
,,Ahoj," odtuší Max a sedne si k ní. Taky pokrčí nohy a kolena přitáhne k sobě. Jeho pohyby jsou tak uvolněné a přirozené, narozdíl od překvapením ztuhlé Grace. Celou dobu s úsměvem, obejme ji kolem ramen a přitáhne blíž k sobě. Grace kouká a neví, co dělat. Je překapená, že přišel, že nemá červený oči a taky tím, co udělal. Ale rozhodne se neprotestovat a uvelebí se v jeho nátuči.
,,Hezký oči," pronese jako by jen tak. On zamrká, pak si to uvědomí.
,,Dneska nelovím," vysvětlí se smíchem. ,,Tak nejsou červený. Všichni to tak maj."
,,Všichni ne," upozorní jej Grace.
,,Ty jsi výjimečná," ujistí jí šeptem Max.
,,Hm," zabručí dívka nejistě, Max se k ní nakloní tak, aby se mohl dívat do těch zelených opálů a chvíli si ji prohlíží.
,,Chci tě představit pár známým."
,,Cože?" vyjekne Grace.
,,Prostě chci, abys začala žít. Žít mezi námi, mezi upíry. Máš na to nárok, máš naši krev."
,,Maxi." Grace neví, co na to říct. Tohle je to, co vždycky chtěla. Žít s upíry. Často o tom přemýšlela a i když její matka byla člověkem, více toho zdědila po otci. Dokáže žít mezi lidmy a nedělá jí to žádný problém, ale nanplňuje ji to. Možná...možná tohle zjistí i u upírů, ale proč to nezkusit..?
,,Já..já...nevím. Moc ráda bych se s nimi setkala, ale nebude to problém? Doteď-"
,,Pšt!" přeruší ji Max. ,,každý upír a potomek upíra má na to právo."
,,A co na to říkají ostatní upíři?"
,,Nic, ještě o tobě neví. Hodlám tě předtavit na slavnosti, kterou upíři pořádají pravidelně už přes tisíc let."
,,O co jde?"
,,O plnoletost potomka Prvních."
,,Prvních? To zní jak z nějakýho sci-fi," zasměje se Grace.
,,Nemůžeš pohybovat o Prvních! Oni opravdu existovali a jejich potomci žijí dodnes!"
,,Aha, dobře dobře. A to by nevadilo, kdybych tam přišla?"
,,Když budeš moje partnerka, tak ne," usměje se záhadně Max. ,,Takže jaká je tvá odpověď?"
,,Jaká je otázka?"
,,Přijdeš?"
,,Asi...ano, přijdu. Jen nevím, co na to řekne otec."
,,Tak mu to neřekneme," prohodí Max.
,,On není pozvaný?" Grace se diví.
,,Ale jistě, že je. Tak to prostě zjistí až tam."
,,To by byl poprask," zabručí Grace.

Yumiko's Diary 13 - Nejsem pitbul

13. února 2012 v 15:11 | Rin-chan
Nejsem pitbul
Tak, dneska padla.Vracím se domů z tréninku, Chie jde vedle mě a obě se smějeme.Je už večer, slunce pomalu zapadá a kolem nás se honí malý děti, který teprve nastoupily do akademie, možná ještě ani to ne.,,Dneska to bylo good."prohlásím.,,Jojo, lepšíš se.Teorii máš zmáknutou a základy už taky jakž takž ovládáš.Za tu dobu je to docela úspěch. "chválí mě.,,Díky.Už se těším, až se vrátí Kakashi.Ukážu mu, co dovedu."těším se.Trochu se zarazí.,,Gai a Kakashi jsou pryč už přes měsíc.Bůhví, kdy se vrátí."řekne opatrně a nepřímo, ale mě dojde na co myslí.,,Ale vrátí se, to určitě.No tak Chie, lidi přece jen tak neumírají, málokdy se to stane, většinou je to na stáří nebo autonehodu či tak, jen tak přece nikdo nikoho nezabije.Možná se zraní, ale určitě budou v pořádku."dloubnu do ní.,,Jenže tady je to jiný."křečkuje dál.,,Ale ale copak, ty naša majinká fredčičko...."provokuju ji.Zarazí se a zatne pěsti.,,Nejsem žádná fredka!"vykřikne.Zašklebím se.Vždycky ji tak popichuju, nenávidí to.A proč zrovna fredka? No to je jasný: Chie v sobě má podobně jako Speeďák démona, ale ten její má jenom šest ocasů.Jmenuje se raijuu, a vypadá jako zlatá lasička.V mém podání - fredka.Chie se démonem netrápí, nevadí jí, ale mé označení ji vždycky vytočí.,,Jenom počkej ty Barbie jedna!"vykřikne.Teď se zas namíchnu já.,,Kdo je u tebe barbie?!"zařvu vztekle a akčně se na ni rozběhnu.,,Ty."odvětí a ladně uhne.Já už to za tu dobu ale čekám a ooženu se po ní.Trefím ji dlaní mezi oči.Poděšeně zamrká a ustoupí.,,To bylo....good! Hey dobrej postřeh!"zavýskne a nastaví palec.,,Já vím."vypnu hrdě hruď.,,Moc se tady neprs ty prsno."sjede mě.Zjihnu.,,Závidíš, ty dálnice jedna?"oplatím jí to.Teď zas zjihne ona.Narozdíl ode mě se totiž nepyšní zrobvna ideálním poprsím.Vlastně má jen minimální.,,Lentilky pod kobercem."syknu uštěpačně.,,Počkej až tě dostanu!"vyjede a rozežene se po mě.Do nohou nahodím trochu chakry a vyskočím na střechu.Předtím praštěný, teď cool když už to umím.Zyskočí za mnou a začne honička.Kobra 11.Já jsem Simir a ona Gerchan....lol, blbě xD.Já jsem Simir a ona nějakej padouch.Když jí to sdělím, naštve se ještě víc.Rozežene se na mě jak rozjetá lokomotiva a večerem se nad střechami rozléhá náš smích.Chopper - obrázky I

13. února 2012 v 14:54
1) Chopper
http://images.cosplay.com/i/costumes/200/235251.jpg
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------