Leden 2012

Čtěte!!!

28. ledna 2012 v 23:42 | Piškot...
= Čtěte pomalu a tiše!

= Na tomto světe je minimálně pět lidí, kteří tě milují tolik, že by pro tebe zemřeli.
= Je minimálně 15 lidi, kteří tě doopravdy milují.

= Jediným důvodem pro to, že tě někdo nenávidí, je proto, že chce být jako ty.

= Tvůj úsměv přináší radost i těm, kteří tě nemaji v lásce.

= Každý večer na tebe někdo mysli, než jde spát.

= Pro někoho znamenáš celý svět.

= Někdo by neměl pro co žít, kdyby tě nebylo.

= Jsi zvláštní a jedičný(á).
= Někdo, jehož existenci ignoruješ, tě miluje.

= I ta největší hloupost, kterou uděláš, slouží k něčemu dobrému.

= Když si myslíš, že se k tobě všichni otáčí zády, dobře se rozhlédni: jsi to hlavně ty, kdo se otáčí zády k ostatním!!!!

= Když si myslíš, že nemáš štěstí, když nemáš to, co chceš, tak to mít (také) nebudeš. Když (to budeš chtít), tak toho pravděpodobně dřív či později dosáhneš.

= Vzpomínej na komplimenty, které dostáváš a zapomeň na ošklivé poznámky.

= Vždy lidem říkej, co k nim cítíš, bude Ti lépe, když to budou vědět.

= Nikdo si nezaslouží tvé slzy či pláč a ten kdo si je zaslouží, tě nikdy nerozpláče.

= Pokud máš nejlepšího přítele, udělej si čas na to mu říct, co pro tebe znamená.

= Pošli tento dopis všem lidem, kterých si ceníš, včetně osoby, která ti ho poslala. Pokud to uděláš, rozzáříš něčí den a možná změníš jeho pohled na svět k lepšímu.


= Říká se, že trváminutu všimnout si někoho zvláštního, potřebuješ hodinu, aby sis ho vážil, den k tomu, abys ho miloval, ale potřebuješ celý život na to, abys na něj zapomněl.

= Pošli tuto myšlenku osobám, na které nikdy nezapomeneš. Je to jen krátká zpráva, díky které budou vědět, že na ně nikdy nezapomeneš. Když to nepošleš dál, znamená to, že velmi spěcháš a zapomněl jsi na své přátele. Zastav se na chvíli a udělej si čas na to "žít". Tak na co čekáš? Pošli toto všem, kteří jsou pro tebe důležití, a buď si jistý(á), že ONI na tebe nikdy nezapomenou.

= Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ, pro někoho, kdo se Ti líbí, protože ten, kdo se Ti líbí, tě opustí pro toho, koho miluje.

Dnes večer, o půlnoci si tvá pravá láska uvědomí, že tě miluje. Něco se stane mezi 1 - 4 hod.. Zítra buďte připraveni na největší šok vašeho života. Pokud přerušíte tento řetěz, budete mít 10 následujících let problémy ve vztazich, takže toto pošlete 15 lidem v 15 minutách ...

Bez přátel nemáš nic...

27. ledna 2012 v 19:25 | Piškot...
Žil jednou jeden malý chlapec, který měl velmi špatnou povahu. Otec mu dal pytlík hřebíků a řekl mu, ze vždy, když se rozlobí, ať zatluče jeden hřebík do plotu vzadu za domem.
První den chlapec zatloukl do plotu 37 hřebíku. Za několik týdnů se naučil kontrolovat svůj hněv a počet zatlučených hřebíků se postupně snižoval.
Zjistil, ze je jednodušší ovládat zlost, než zatloukat hřebíky do plotu.
Nakonec přisel ten den, kdy se chlapec ani jednou nerozlobil.
Řekl to otci a ten mu navrhl, aby teď chlapec vytahoval vždy jeden hřebík, když se za celý den ani jednou nerozhněvá.
Dny míjely a chlapec po čase mohl říct otci, ze v plote nezůstal ani jeden hřebík. Tehdy vzal otec chlapce za ruku a zavedl ho k plotu.
Tam mu řekl:
"Udělal jsi dobře, chlapČe, ale podívej se na ty díry v plote. Ten plot už nikdy nebude takový, jaký byl. Když řekneš něco ve zlosti, tak to zanechá právě takové jizvy. Jako když zabodneš do člověka nuž a vytáhneš ho. Nezáleží na tom, kolikrát řekneš lituji, rána stále zůstává. Rána způsobená slovem bolí stejně, jako fyzicky úder. Přátelé jsou vlastně velmi vzácné drahokamy. Rozveselují tě a podporují ve všem. Vyposlechnou tě, když máš starosti, pochválí tě a vždy jsou ochotni ti otevřít své srdce."Ještě pár dní a byl by to rok...

3. ledna 2012 v 14:08 | Etsuko Nakamura
Šťastný nový rok přátelé!

Ještě pár dní a byl by to rok co jsem měla zde na blogu nádherný dess Slamáků který pro mě vytvořila Nagadir, ale už nastal čas na změnu. S příchodem nového roku staré končí a nové začíná, tak i můj blog si zasloužil změnu. Obrázek jsem našla na googlu, ani nevím, jak a strašně se mi líbil. Miluji vlky a modrá je má oblíbená barva. Snad se vám bude líbit. Když ne, máte smůlu :-P (XD)
Vaše Etsuko Nakamura

http://www.hdtapety.sk/download.php?pozadie=956&id=1