Prosinec 2010

Pozor skočí!!!!

3. prosince 2010 v 23:30 | Etsuko Nakamura
DSCF1413.jpg Kulíšek II

Královna pirátů --- 2.díl. ---

3. prosince 2010 v 23:00 | LoLo |  + Královna pirátů - autor: LoLo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nevím po jak dlouhé době ucítím mořskou vůni, špoluchání vody jak naráží na bok lodi, rybina. Slunce mi praží na čelo a já si uvědomuji, že už musí být poledne.
,,Co jsi nám to přivezl? Oh, krásná slečinka," ozve se posměšný oplzlý hlas.
,,Nemel kraviny a přiveď kapitána." To je ten kluk. Ozvou se dunivé kroky a paluba se trochu zhoupne. ,,To nemusí. Já jsem tady," hromový hlas kapitána mnou projede jako nůž. Bolí mě hlava, aha.

Sanji - obrázky I

3. prosince 2010 v 22:30 Piráti - SLAMÁCI
1) ...
http://misionanime.net/redma/album/galerias/data/media/374/one_piece_sanji_-_0085.jpg

http://images2.fanpop.com/images/photos/7000000/Sanji-one-piece-7026780-1600-900.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Yumiko's Diary 9 - Pod zámek s tím!

3. prosince 2010 v 20:30 | Rin-chan |  + Yumiko's Diary - autor Rin-chan
Pod zámek s tím!
Tak jsem zase z nemocnice doma.Podařilo se jim vysvětlit mi, co to vlastně mám na rameni a já si na to začínám zvykat.Teda v rámci možností samozřejmě.Nesmím se naštvat a moc se namáhat, dokud se to nenaučím zvládat.Což asi nebude hned tak brzo.Zrovna se chystám za Olmou, mám na ni pár dotázků.Brody zas lítá někde venku se Speeďákem a Konočímsi, a určitě zase vymýšlej blbosti.Od mýho výstupu ve špitále se snažím držet se od něj dál, bojím se, že bych se neovládla.Vlastně se teď držím dál ode všech.Ne že bych se s nima předtím přímo muchlovala, ale teď pokud možno moc nevycházím.Jsem sice pitomá, ale nechci nikomu ublížit.Toho už jsem zvládla až až.Učešu se, vyjdu ven a zamknu.Když scházím ze schodů, jako na potvoru se mi připlete pod nohy sousedův kocour.Vykřiknu ve vysoké oktávě a předvedu přímo ukázkový let plavmo.Dopadnu úžasným placákem na podlahu mezipatra a na mě skočí i slovutný kocour, vážící alespoň šest kilo.Vypísknu a otočím se na záda, čímž ho překvapím a on seskočí dolů.,,Úchyláku!"zasyčím a sbírám se na nohy.,,Zdravíčko."ozve se v okně nademnou.Jak se leknu, ustoupím a vrazím hlavou do zdi.Konečně se podívám na osobu dřepící v okně.Je to Kakashi a - fanfáry - čte si.,,Co tu děláš?"vyjeknu.,,Co to provádíš?"oplatí otázkou.,,Upadla jsem."odvětím.,,Jdu ti připomenout trénink."řekne.,,Jo...teď jdu za Olm.....Tsunade."informuju ho.,,Vážně?Jdeš si promluvit o tom, co se stalo?"uhodne.Přikývnu.,,Půjdu s tebou, musím s ní taky mluvit.A navíc, tuhle značku už znám."řekne tajemně.Nechápu co tím sleduje, ale nic proti tomu nemám.

Zetsu XD (Aloe vera)

3. prosince 2010 v 19:30 | Etsuko Nakamura |  - Zajímavosti o všem a o ničem
ZETSU
Jsem roztomilá masožravá kytička a mám ráda hodně tepla, sluníčka. Kdo mi postavil nový skleníček? No přece milej šéfík Peiníček! Dal mi tam taky zrcátko, abych viděl svoje schizofrenní dvojčátko.

DSCF1412.jpg Zetsu II

DSCF1410.jpg ZetsuNami - obrázky I

3. prosince 2010 v 19:00 Piráti - SLAMÁCI
1) Usměvavá dívčina

http://img102.animecharactersdatabase.com:81/images/OnePiece/Nami.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------