Říjen 2010


Baki (Jounin) - obrázky I.

30. října 2010 v 22:48
1) E... ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yumiko's Diary 3 - I dancing in the rain =D

30. října 2010 v 22:13 | Rin-chan
u
I dancing in the rain =D
Whoááááw!Vyskočím z postele jak zajíc střelenej brokovnicí div se nepřizabiju.Dneska je good den, jo!Radostí se roztančím po pokoji jen v modrým topíku a růžovejch kraťáskách s chundelatým králičím ocáskem, ve kterejch většinou spávám.Sice mě ten bělovlasej buzerant prej odmítnul trénovat, že ze mě nic nebude, ale to mi v patě neleží.Něco lepšího.Včera po našem nedokončeném tréninku s Hinatou jsem byla za Pamelou s jednou troufalou žádostí.A ona to dovolila!Byla trochu opilá a nevěděla co dělá, ale tím líp, aspoň se dala dobře přesvědčit.Asi to nerozdejchám!Ještě včera večer jsme tam aktivně volali a když se tak dívám na hodiny, už bude za deset hodin v letadle a přijede sem a bude tu už zítra a ...a....a......to už je deset??!!Rázem utnu své tancování a loktem nešikovně shodím jednu z lampiček.Vběhnu do koupelny, umyju si zuby, převleču se a učešu.Vlasy zapletu do copu a vyměním si noční modrej piercing za červenej .Jashinův kult aneb Jashinovo čtrnáctero

29. října 2010 v 23:37
 1. Jen Jashina budeš uctívati
 2. Jen pro něj budeš žít i žíti, neboť pouze Jashin má právo ti život vzíti
 3. Alespoň jednou za měsíc poskytni Jashinovi nějakou oběť (většinou postačí probodat školní oběd vidličkou se slovy "Všemohoucí, prosím příjmi prosím tento dar")
 4. Pamatuj si, že Jashin tě vidí
 5. Vždy se před důležitou událostí pomodli
 6. Vždy před jídlem poděkuj Jashinovi za požehnané jídlo a na konci poděkuj, že jsi pozření toho jídla ve zdraví přežil
 7. Vždy na konci dne poděkuj Jashinovi, že tě nechal přežít uplynulý den
 8. Znak Jashina budeš hrdě nositi
 9. Slovo o třech písmenech, začínající na B, končící na h, s prostředním písmenem ů, je zakázáno, proto vždy říkej ProJashina, Jashinudík, oh my Jashin, s Jashinem apod.
 10. Pravidla kultu budeš řádně dodržovati
 11. Hlásej svou víru a buď na ni hrdý
 12. Nesmíš se bolesti bát, naopak ji milovat
 13. Musíš vlastnit alespoň 20 různých druhů zbraní
 14. Toť vše, nyní poděkuj Jashinovi za to, že jsi mohl přečíst jeho Přikázání až do konce

Vrah ze stínů: Kapitola pátá - Imunita

29. října 2010 v 22:56 | Etsuko Nakamura
VAROVÁNÍ!!!!
Příběh obsahuje sprostá slova a je tudíš osobám mladším 18 let nepřístupný.
Čtení dál je pouze na vaší vlastní odpovědnosti a na vašem budoucím zkažení.
Rozmyslete si to dobře
Já vás varovala.

Yumiko´s Diary 2 - Domů!

29. října 2010 v 17:19 | Rin-chan
u
Domů!
Snažím se znovu vklouznout do snu, ale otevírají se mi oči.Co naplat, budu muset vstávat.První, co mi padlo do očí byl plakát s tou bezchybnou károu.Docela dobrej začátek.Když se po lekci samomluvy násilím přinutím vstát z postele, uvidím se v zrcadle.Že já koza sem se včera neodlíčila!To, že mi stojí vlasy, na to sem zvyklá, ale ty černočerný kruhy pod očima jsou i na mě moc.Nejsem emo!Vztekle popadnu vatový tampónky, Niveu a začnu na sobě pracovat.Jako vždycky si vzpomenu, že tendle krém testovali na chlupatejch zvířátkách, nevím proč sem tak morbidní.Doma mě skoro nic nevytočí, sem pohodová, optimistická a snažím se být i přátelská.Ale tady mě vytáčí i kyslík!Když ze sebe udělám člověka, převleču se z topu na spaní do topu na ven a přes stringy si natáhnu kapsáče usoudím, že můžu na ulici.Ještě si upletu copánek, obuju boty a zavřu za sebou dveře.Úmyslně s nima prásknu, aby všichni tady slyšeli, že jdu.Očividně jsou ale na hluk zvyklí, nikdo nehne ani brvou.Půlku schodů seskáču a polovinu sjedu - na co si to hraju? Taková přece nejsem.Napřed mě napadne jít za tou blonckou, je přece jen jediná, koho tu znám, ale vůbec se mi tam nechce.Jen tak se vydám na výzvědy a je mi jedno, jak se po mě ostatní koukají.Stejně se tu dlouho nezdržím.


Yumiko's Diary 1 - Máma....?

27. října 2010 v 8:13 | Rin-chan
u
Máma....?
Očima trochu naplněnýma slzami zírám na letadlo, které se vrací zpátky domů.Domů - to zní úžasně. A já trčím tady.Zatraceně!Gestem ála uražená slečinka popadnu svůj kufr přeplněnej zbytečnýma věcma a táhnu ho k východu z letiště.Pak půjdu na autobus a ten mě zaveze....ani nevím kam.Prostě zapadákov světa kde stěží maj elektřinu.
Když se proderu zástupy lidí a postavím se na zastávku, zjistím, že můj autobus jede až za dvě hodiny.No super!Ale to bylo vlastně jasný, co jsem čekala?Všimnu si, že autobus do vedlejší vesnice jede za deset minut.No co, nic se snad nestane, když si ten zbytek cesty dojdu, ne? Nikdo se nic nedozví.A jak si usmyslím, tak taky udělám. Za chvíli sedím v autobuse a hurá na ,,výlet".....

Kapitola druhá - So sweet and so cruel!

20. října 2010 v 20:04 | Nagadir, Etsuko Nakamura

Yohohohó!!! Další díl je zde XD Užijte si ho dle náležitosti.


Cosplay FF - Seymour Guado (3)

10. října 2010 v 22:30
1)
http://fc02.deviantart.net/fs47/f/2009/208/4/d/Cosplay__Seymour_Guado_by_burloire.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Část pátá

10. října 2010 v 21:00 | Nagadir
,,Myslí to docela vážně. S takovým zápalem jsem Kuramu ještě bojovat nevyděl," podotkl Kuwabara.
,,Já ale nechci aby se navzájem pozabíjeli! Jsou jak malí kluci!" protestovala Sajuri.
,,Vždycky jsem chtěl jít na nějakou svatbu. Znáš to, jídlo, pití, zábava…" zašklebil se na ni Yusuke.
,,Říkám, že se vdávat nebudu!!" trvala na svém.
Kurama vyskočil vysoko do vzduchu a elegantním saltem dopadl za Yuriho. Chtěl využít momentu překvapení, ale Yuri už po něm zase pálil tu svou kouli. Napadla ho jen jediná věc a to, že v takovéhle blízkosti použil Růžový bič na zablokování útoku, i když si ho tak odrovnal.
,,Tvůj bič ti tady nepomůže!" zachechtal se Yuri a vypálil po něm další kouli.
Kurama rychle uskočil ale koule ho kupodivu pronásledovala, všiml si toho až příliš pozdě, narazila do něj a explodovala. Yuri se hlasitě rozesmál, líbilo se mu jak trpí. Kurama od něj odskočil a chytil se za poraněný bok, který silně krvácel. Byl teď velmi rozzuřený a ke všemu mu v těle stoupl adrenalin. Nedokázal se ubránit své přeměně. V mírném vánku se jeho vlasy zavlnili a nabyly stříbrné barvy. Změnil se do své podoby Youko. Sajuri se usmála, to byl ten Kurama kterého znala!
Část čtvrtá

9. října 2010 v 22:00 | Nagadir
V síti vedle Yusukeho se zrovna probudil Kuwabara. Když se mu pořádně zaostřil zrak a zjistil v jaké je situaci, začal svým kvikavým hlasem nehorázně vyřvávat. ,,Pomóóóóc. Sundejte mě dolů. Slyšíte? Já nechci umřít tak mladý. Nemohl bych se Yukině podívat do očí!!" Jeho pronikavý hlas probudil Koenmu, který rozhodně nebyl v příjemném rozpoložení.