Melodie mého srdce - 18 díl : Už to není on

21. srpna 2010 v 17:10 | Ami-chan

Procházeli sjme opatrně skrz dlouhé tmavé tunely,kde nebylo vidět ani vlastní tělo.
,,tady je tma jak v pytli.",zasyčel naštvaně naruto.On prostě nikdy mlčet nebude.Jindy by mi to přišlo roztomilý,ale teď by z toho moh bejt průser.Chtěla sem mu na to něco říct,ale to bych sama mluvila tak sem rači mlčela.Jen sem nastavila ruku a luskla prsty.Z dlaně mi vyšlehl plamen,který ji celou vmžiku obklopil a posvítil nám na cestu.No,vypadalo to tak hnusně,že by to rači chtělo zhasnout.Všichni tři s úžasem hleděli na mou ,,plamenou ruku".Asi se divili,že nejsem popálená.Mno,co říct?Já sem HOT GIRL.Když sme se všichni vzpamatovali,šli sme dál.Všechny chodby a tunely byly stejné a žádné dveře.
Trochu sme se tam ztratili,k tomu tam byl příšernej puch,ale nakonec sme se zorientovali.Najednou se ozval příšernej výbuch a všechno se otřáslo.Na konci tunelu sme uviděli denní svštlo.Podívali sme se na sebe a okamžitě se rozběhli.Za pár vteřin sme byly venku a do obličeje nám svítila oslepující záře slunce.Když si naše oči zas přivykly na světlo,zpozorovali sme,že jsme v pořádnym kráteru a na jeho vrcholu asi 10 metrů nad náma,sme zpozorovaly siluetu postavy.Byla vysoká a taky………..povědomá.Okamžitě sme si uvědomili,kdo to je.
,,sa….sasuke….",vyhrkla nevěřícně Sakura a zírala stále na osobu postávající na kraji kráteru.Konečně sme pořádně viděli.Bylo jasné,že je to on.Jen…………se trochu změnil.Byl dost vysoký,určo přes 170 cenťáků,byl oháknutej do bílé košile a tmavých kimono kalhot a kolem pasu měl uvázanou tu směšnou mašli,kterou nosí ninjové pracující pro Oroxichta.Naruto i Sakura nevěřícně hleděli na svého bývalého týmového parťáka.Sai se jako vždy tvářil nepřítomně a já na něj vejrala s nenávistnym a chladnym pohledem,jakým se na ostatní vždy díval on.
,,Sakura?",pronesl chladně směrem k nám a přimhouřil oči.
,,Hm…a to jsi ty……….Naruto?",zeptal se trochu udiveně,ale oči měl stále stejně prázdné a bez citu.
,,Sasuke,si tady.To je skvělý.Prosím,vrať se s náma do Konohy.Můžem znovu obnovit tým 7.Bude to zas jako dříf.No tak,poď s náma.",začal ho Naruto zvesela přesvědčovat,úplně šťastnej,že ho vidí.Zdá se,že si stále neuvědomil závažnost tohohle průseru.Sasuke se nemínil vrátit,dokud nebude mít tu pomstu.I najivní Sakura to pochopila,ale Naruto………..ten stále věřil,že to bude v poho.Bylo mi ho líto.Asi to věděl a nechtěl si to přiznat.Takle to ale bude bolet ještě víc.
,,Pch,právě sem si říkal,jak moc ses změnil Naruto,ale ty si stále stejnej mamlas jako před 4 lety.",uchechtl se Sasuke a hodil po Narutovi výsměšnym pohledem,čímž mě naprosto vytočil.
,,Já zas měla pravdu.Věděla sem,že nejsi takovej kretén jako dříf.Ne!Ty si ještě větší!",oplatila sem mu narážku.Nenechám přece urážet kluka,kterýho mám ráda.MNo,zdá se že mě ten idiot slyšel.Udiveně na mě vejral a pak se rozpovídal.
,,Si děláš srandu.Ty,že si Hinata Hyuga?Kde je ta slabá chudinka,kterou znám?",mířil urážky na moji osobu,ale já se krotila.
,,Mrtvá.Stejně jako brzo budeš ty,jestli se s náma okamžitě nevrátíš.",dala sem mu ultimátum o kterém sem věděla,že ho stejně s úšklebkem přejde,ale nechtěla sem nic ponechat náhodě.
,,To se ještě uvidí.",pronesl potichu,ale i tak sem ho slyšela.Jemně si vytáhl svůj meč z pouzdra a já udělala to samé.Můj ,,tým" pochopil,že to jinak nejde a tak,i když neradi,si všichni vytáhli zbraně.Naruto lépe řečeno kunaje,Sai svůj meč a Sakura rukavice,aby si neporanila ruku.Všichni sme byly kompletně připravený a tak,když se na nás Sasuke vrhnul se svou cool zbraní,v pohodě sme ho vykryly.V minulosti sem zjistila,že spolupráce je důležitá i když to mé osobnosti nesvědčí,ale co se dá dělat?Když sme se oklepali,vyrazili sme na Sasukeho ve stejnou chvíli a probodli ho.Najednou ale puf…..a byl fuč.
,,Klon?",promluvila sem překvapeně,ale neztrácela sem hlavu.To se stalo,když sem ucítila,jak mi někdo odhrnuje vlasy z krku a mluví ke mně.
,,Myslíš,že potřebuju zachránit?To se mýlíš.V životě sem se necítil tak silný.Seberte si saky paky a vypadněte,na mě zapomeňte.",šeptal potichu a napřáhl se na mě se svým mečem.Bleskurychle sem zareagovala a zarazila ho katanou.Ozval se jen náraz naleštěních ostří.
,,Jak silně se budeš cejtit,až budeš na kolenou?",vrátila sem mu útok s úsměvem,švihla s katanou a odkopla ho do kamenné stěny kráteru.Okamžitě se ale sebral a útočil znovu.Chtěla sem ho zabrzdit katanou,ale skočil přede mě naruto.
,,Nech ji bejt Sasuke!",zakřičel a vykryl jeho útok kunajem.To už ale schytal pořádnou pěsťovku.
,,Ha,si stejně slabej,jak si tě pamatuju,né-li horší.",odkopl ho Sasuke asi 5 metrů vzad a dál se věnoval mě.Zas ho ale někdo vyrušil,tentokrát Sakura.
,,Přestaň Sasuke a vrať se s náma domů.Prosím,nenuť mě ti ublížit.",začala ho přesvědčovat se slzami v očích.tak jo,spletla sem se.Je to najivka.Sasuke se jenom výsměšně uchechtl,chytil ji za paži a odhodil směrem k Narutovi.Ten ji jen tak tak chytil,když se právě seškrabával ze země.Sasuke se dál blíži ke mně.Opět na mě útočil se svou zbraní,kterou já zablokovala katanou,ale tentokrát se srazily 3 meče a to i Saiův.
,,Saii?",vyhrkla sem překvapeně.Dostalo se mi od něj ale jen mrknutí oka.Pochopila sem,že chce,abychom pracovali,jako tým.Oba sme teda odskočili a zabrzdili s odstupem od Sasukeho asi kolem 10 metrů.Já provedla znamení rukou a Sai to samé.Vytáhl si svitky ze kterých vyběhlo asi 7 tygrů a jiných šelem.Rozběhly se okamžitě na sasukeho a zadželi ho.Teď byla perfektní příležitost.
,,Odpusť mi Naruto,ale Tsunade řekla buď přivést,nebo zabít.Nemám na vybranou.Gomen.",řelkla sem si v duchu a uchopila pevně do rukou svou katanu.Kolem ní se okamžitě rozprostřely plameny a celá její čepel hořela.Bez váhání sem se rozeběhla na Sasukeho,rozhodnuta ho zničit.
,,to je za Naruta a všechny,kterým si ublížil.",vykřikla sem a sekla s katanou.Zadržela mě ale čísi ruka.
,,Ale ale,ne tak rychle krásko."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 22. srpna 2010 v 3:35 | Reagovat

wow supeeer! tohle chce hned pokráčko!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama