Květen 2010

Já a panter + menší vnitřní problémek XD - autor Nagadir

20. května 2010 v 18:29 | Nagadir
Byl naprosto všední den, poté co jsem se vrátila ze školy a vystoupala po schodech do svého pokoje jsem se rozhodla, že se vykašlu na učení a raději si odpočinu. Co je ale u mě vlastně myšleno oním všedním dnem? Vlastně, téměř všechno se blíží normálnímu studentskému životu, až na jednu malou drobnost... vídám duchy, ale nejenom ty neškodné, ale i Hollowy, zlé duchy kteří požírají duše, a shinigami, bohy smrti, kteří mají za úkol zabíjet Hollowy a posílat obyčejné duše do Soul Society. Ze začátku jsem vídala jen obyčejné duše, ale postupem času jak má duše sílila jsem začala vídat i Hollowy a Shinigami, nikdy bych si ale nepomyslela jaké problémy mi to přinese... no nic, vrátím se do přítomnosti.
Otevřela jsem okno, aby na mě foukal krásný letní vánek a lehla jsem si na postel, bylo to tak moc příjemné, že jsem zavřela oči a po pár minutách jsem usnula.
,,Hej! Slyšíš mě? No tak se vzbuď, ženská!" vedral se mi do snu nějaký hrubý mužský hlas, po chvíli mi začal být povědomý a tak jsem otevřela oči. Venku už byla tma, vzduch se značně ochladil, ale mou pozornost připoutal mladík sedící na mém parapetu. Ihned jsem se probudila.
,,G... g-g-g-g-g-g-g-g-g-g... G!!!!" rozkoktala jsem se a málem jsem přepadla přes okraj postele.
,,Co máš s tím G?" nechápal nevítaný návštěvník.
,,T... t-t-t-t..." koktala jsem dále a ukazovala jsem na něj zběsile mávajícím prstem.
,,GT? (ne, GTA to fakt není XD) Já nevím o čem tady mluvíš..." zakroutil hlavou a dovolil si vstoupit do mého pokoje.
,,G-grimmjow!! T-ty jsi Grimmjow Jaegerjaques!" podařilo se mi konečně s velkým úsilím vykoktat.
,,A... ty jsi mě pamatuješ?" zatvářil se překvapeně, což mě nesmírně dopálilo.
,,Pamatuju? Jestli si tě pamatuju?! Myslíš, že si nezapamatuju někoho kdo rozmlátil půlku naší ulice, když se tady mydlil s tou orandžovou hlavou?!!" postavila jsem se a začala jsem ho prstem bodat do hrudě. ,,Takové maličkosti si přece nikdo nevšimne..." pronesla jsem ironicky o oktávu výš.
,,Tak promiň..." odsekl.
,,Pch... a co tady vlastně chceš?"
,,Mám za úkol tě hlídat, aby se ti něco nestalo..."
,,COŽE???" vyjekla jsem rozzuřeně. ,,A na čí rozkaz?"
,,Víš, že já už pro Aizena nepracuju... a jelikož jsem byl obeznámen s tvou situací..."
,,V tom případě, neměl jsi spíš na mysli hlídat mě abych někomu něco neudělala?" sedla jsem si znovu na postel.
,,Tak hele, ženská! Jsem Arrancar, když budu chtít, tak tě složím i za použití jednoho prstu!" začal machrovat.
,,Nejsem ženská!" podlily se mi oči krví. ,,Mám jméno! Jsem Michiko, ty přistěhovaleckej Rusáku!" zavrčela jsem.
,,A já jsem Grimmjow! Grimmjow Jaegerjaques! 6th Espada!!"
,,Pokud vím, tak tě Aizen vykopl..." ušklíbla jsem se.
,,Nevykopl! Odešel jsem sám!"
,,A to si myslíš, že něco takového uvěřím někomu kdo má díru v bříše?"
,,Za ní já přece nemůžu! Jsem Arrancar, Arrancar, rozumíš? Všichni ji maj..."
,,Máš modrý vlasy!" argumentovala jsem dále.
,,A ty malý prsa!" vyhrkl naštvaně.
,,Tak hele, nenavážej se do mojí genetický dispozice!!" zavrčela jsem.
,,Plochá... jsi plochá jako deska!!!" ušklíbl se provokativně.
,,Ty asi vážně chceš abych se naštvala..." postavila jsem se znovu.
,,Ne... nebudu si přece dělat legraci z někoho, kdo ani nevypadá jako holka, to je spíš k pláči..." rozchechtal se.
,,No dobře..." usmála jsem se a vymrštila jsem svou nohu která se neomylně střetla s jeho rozkrokem, což způsobilo velice efektivní přetnutí smíchu. Grimmjowův obličej se zkřivil do velmi zajímavé grimasy a vzápětí na to se sesunul na zem držíc se za své choulostivé místo.
,,Jaks mohla!" zasténal z podlahy.
,,Varovala jsem tě..." pokrčila jsem rameny.
,,Taková hnusná podpásovka!!" začal se zmoženě zvedat.
,,No... podpásovka to vskutku byla..." musela jsem s ním souhlasit. Grimmjow si jen cosi nehlasně zamumlal a dobelhal (Nagadir: Jashine, já při tom málem chcípla smíchy XD) se k nejbližší židli o kterou se pouze opřel.
,,Ty se neposadíš?" zeptala jsem se ho nevinně.
,,Ne dík, raději ne..."
,,Jak chceš... mimochodem, to mě tu hodláš šmírovat po zbytek noci?" zeptala jsem se ho tónem, který jasně naznačoval aby vypadl.
,,Ne... jen jsem ti přišel říct, že budu poblíž, kdyby něco..." odsekl zase a přesunul se kamsi pryč, ty jeho nálady...
Jelikož ale stále bylo brzo na to jít spát, vzala jsem si jednu se svých knih, lehla jsem si na postel a začetla jsem se do ní. Ani nevím jak dlouho jsem obracela stránky, jelikož při čtení vždycky strácím pojem o čase, ale najednou jsem to ucítila. Přítomnost Arrancarů, čímž samozřejmě nemyslím Grimmjowa, bylo jich šest a jejich reiatsu bylo setsakra silné. Neváhala jsem ani na vteřinu, hmátla jsem po gikongan pilulkách, jednu jsem spolkla a vyskočila jsem oknem. Ano, je to už nějaká doba co se ze mě stal shinigami. Když jsem vzhlédla, naskytl se mi pohled na bojující skupinku, byl tu Ichigo, Rukia, Renji a ze spodu to jistil Uryuu. Na každého připadal jeden soupeř, ale jelikož příchozích Arrancarů bylo šest, na Grimmjowa zbyli dva. Položila jsem ruku na rukojeť meče a krátce jsem zapřemýšlela, zdálo se, že bych pro dnešek nemusela mít žádné vnitřní problémy, a tak jsem přispěchala bojujícím na pomoc.
,,Ženská, co tady ksakru děláš?" vyjekl Grimmy, když jsem mu pomohla odrazit nepřátelský úder.
,,Přišla jsem se pobavit na párty, na kterou mě jak jsem si všimla nikdo nepozval, a krom toho, nejsem ženská! Jmenuju se Michiko!" odfrkla jsem si.
,,Měla by ses vrátit!" zakroutil hlavou.
,,Na to ti kašlu, modrovlasej Rusáku..."
,,Nejsem Rusák! Ty... ty malá, zakrslá..."
,,Tak hele! Já-nejsem-malá!!!" zavrčela jsem podrážděně.
,,Koukej se vrátit!"
,,Nikam nejdu!" ušklíbla jsem se a pohlédla jsem na naše dva zmatené protivníky. Rozhodla jsem se, že si vezmu toho vyššího a hezčího (XD) a chtěla jsem na něj zaútočit, ale zarazila mě Grimmjowova rána pěsti do hlavy.
,,Au! Za co to bylo!" pohlédla jsem na něj naštvaně s uslzenýma očima.
,,Možná tě neznám tak dobře jako ostatní, možná o tobě nevím vůbec nic, ale měla by ses vrátit a nechat to na nás ať to vyřídíme..." zvážněl nějak moc najednou.
,,Ale, ale, 6th Espada si o mě dělá starost?" ušklíbla jsem se provokativně.
,,Jsi mi úplně ukradená, ale mám nakázaný tě chránit!" zvýšil hlas.
,,Na to ti..." začala jsem, ale přerušil nás útok jednoho z těch maníků, nejspíš už je nebavilo poslouchat jak diskutujeme. Uskočila jsem a pozvedla jsem meč, rozhodla jsem se nezdržovat aktivování shikaie. ,,Uvrhni je do temnot beznaděje, Zurui!!" vykřikla jsem, na první pohled by se mohlo zdát, že se s mým mečem nic nestalo, ale Zurui má moc krásnou vlastnost, kterou jsem jim samozřejmě chtěla předvést. Přeskočila jsem svého nepřítele, ale najednou a bez varování jsem zakolísala. Ne! Proč zrovna teď?! pomyslela jsem si zděšeně a meč Arrancara mě neomylně zasáhl.
,,Michiko!!" uslyšela jsem zakřičet Grimmjowa a pak jsem dopadla na střechu baráku pod sebou. Díkybohu jsem stačila jakžtakž zareagovat, takže meč nezasáhl žádný ze životně důležitých orgánů, ale i přesto mě to krátce ochromilo.
,,Michiko, jsi v pořádku??" přihrnul se ke mě Grimmy s poněkud hysterickým hlasem a vyděšeným pohledem, což mě překvapilo. Párkrát jsem ho viděla bojovat s Ichigem, když ještě sloužil Aizenovy, a zdálo se, že to byl šílenec posedlý bojem, který necítí strach a nemá obavy, ale teď...
,,No tak!!" zatřásl se mnou.
,,Přestaň ty idiote! Chceš snad ze mě vytřepat duší?" vyjela jsem na něj a opatrně jsem se postavila, jenže vzápětí jsem znovu upadla. Bylo to horší než jsem si myslela a tím nemyslím zranění, snažila jsem se jí postavit, ale u ní jsem nikdy nevěděla jak se zachová. Hlasitě jsem se rozkašlala, protože jsem měla pocit, že se dusím.
,,Michiko, co ti ksakru je?" hučel do mě Grimmy dál.
,,Neměl by ses snad postarat o ty dva?" pronesla jsem stěží.
,,Ti jsou zatím ze hry... Důležitější je, co je s tebou!"
,,Slyšel jsi o hollowfikaci?" zeptala jsem se ho se zaťatými zuby a všemi silami jsem ji vzdorovala.
,,Jo, ale co to má..." náhle se zarazil, protože mu to nejspíš došlo.
,,Jo... jsem stejnej případ jako Ichi..." pohlédla jsem na něj, přičemž jsem cítila jak mě přemáhá.
,,Ty jsi fakt blbka! Proto jsem ti říkal aby jsi tam zůstala a do ničeho se nepletla!" zamračil se a přehodil si mě přes rameno.
,,Co šílíš?" vyjekla jsem.
,,Buď zticha!" zavrčel a vyskočil vzhůru, teď jsem si všimla toho, že tam jsou ti dva týpci, s kterými jsme před chvíli bojovali. ,,Ksakru! Neříkal jsi, že jsou ze hry?"
,,Říkal, asi jsem se zmýlil," pokrčil rameny.
,,Do prdele, to je vážně fajn! Nestěžuj si, až se ti tady na rameni proměním v Hollowa a sežeru tě," vzdychla jsem.
,,Neboj, to nedovolím..." řekl skálopevně rozhodnutý, zarazila jsem se, jelikož tón jakým to řekl mě překvapil, zněl najednou tak soucitně a láskyplně... ,,Kyaaaaaaa!!!!" rozkřičela jsem se vzápětí, jelikož Grimm i se mnou přehozenou přes rameno udělal salto vzad. ,,Ty idiote, ty se mě snažíš zabít?" pokoušela jsem se to rozdýchat.
,,Neječ mi do ucha!!" zavrčel.
,,Co kdybych ti vyklouzla???" zvýšila jsem provokativně hlas. ,,Rozmázla bych se kvůli tobě o ulici!!"
,,Vždyť tě ksakru držím!"
,,To není útěcha!!" vybuchla jsem mu do ucha, ale Grimm mě začal ignorovat, protože se na něj oba ti hajzlíci vrhli. To byla dost nepříjemná situace, jelikož býti přehozená přes něčí rameno člověka... ehm... arrancara, který bojuje není žádná sranda. Každou chvíli kolem mě nebezpečně prolétlo ostří meče, do toho Grimm stále uskakoval, takže jsem si tak trochu připadala jako na horské dráze. A do toho všeho Grimm mohl používat jen jednu ruku, protože tou druhou si mě přidržoval, uvědomila jsem si, že jsem ho radši měla poslechnout a zůstat sedět doma. Teď jsem byla jen jedno velké přítěží.
,,Štve tě to?" ozval se mi v hlavě můj vnitřní Hollow.
,,Zmizni!!" zařvala jsem na ni podrážděně, ale věděla jsem, že to mi příliš nepomůže. Najednou jsem se objevila v tmavý, vlhký kamenný chodbě. Byla opřená o zeď a vrhala na mě svoje nepříjemný úšklebky.
,,Proč se do toho furt musíš plést??" procedila jsem skrze zaťaté zuby.
,,Myslela jsem, že jsem tvou součástí a tak bych měla právo ti do toho občas mluvit ne? Zvlášť když jsi takový slaboch," uchechtla se.
,,Nikdy jsem tě tu nechtěla!" zařvala jsem rozzuřeně. ,,Dokážu bojovat i bez tvé pomoci!"
,,Jistě," pokrčila rameny, ,,jenže já už se tě bohužel budu držet až do konce tvého života, tak by ses s tím měla smířit..."
,,Smířila bych se s tím, kdybys mi pořád nenarušovala souboje!!"
,,A to si myslíš, že kvůli tobě zalezu někam do kouta a budu dělat, že tu nejsem? Tak to se pleteš! Chci si taky občas užít víš!" zvýšila hlas.
,,Ach jo, ksakru s tebou..." zamračila jsem se. Měla jsem jediné štěstí, že můj vnitřní Hollow byl úplně jiného charakteru než Ichigův. Ano, taky ráda narušovala moje souboje a občas to trochu přehnala, protože jí byli mí kamarádi ukradení, ale většinou se během souboje nechovala jako šílený maniak zabíjející vše v dosahu, ale i tak mě štvala.
,,Hele, můžeš být ráda, že tě nechci zabít ani nad tebou převzít plnou kontrolu, to by potom byla nuda, takhle je to zábavnější..." šklebila se zase. Přesně tak! Pořád mě jen popichovala, strkala nos do věcí do kterých ji nic nebylo, a jen si se mnou hrála. Bavilo ji když jsem na ni byla naštvaná.
,,Kde je ten zmetek Zurui?!" zavrčela jsem, jelikož v tomhle světě přebýval i on.
,,Chtěla jsi po mě něco, Michiko?" ozvalo se za mnou a já málem vyletěla z kůže, přičemž se ta mrcha v bílým rozchechtala.
,,Tohle mi nedělej!!" obrátila jsem se na Zuruiho. Jeho lidská podoba mě nikdy nepřestala udivovat. Byl to poměrně hezký mladík s delšími rudými vlasy, rudýma očima, v nádherném rudo stříbrném rouchu se zlatými ornamenty. Na levé tváři měl tetování. Na první pohled působil velmi vznešeně, ale jeho chování mě rovněž štvalo.
,,Můžeš mi vysvětlit, proč s ní nic neděláš??" ukázala jsem na ni.
,,A proč bych měl? Je s ní legrace..." zatvářil se šibalsky.
,,Vy jste se proti mě spolčili!!"
,,Ale no tak, uklidni se má paní..." usmál se a dal mi ruku kolem ramene. ,,Už je to věčnost co jsme se takhle potkali..." nasadil perverzní úsměv.
,,A dost!" vykřikla jsem. ,,Já z váš jednoho dne zešílím!!" zuřila jsem. Nechápu proč zrovna já musím mít za meč perverzního, namyšleného hezounka, kterému je naprosto ukradená má vnitřní situace.
,,Michiko? Michiko!!" ozvalo se najednou něčí volání, a když jsem otevřela oči, zjistila jsem, že hledím na Grimmyho.
,,C-co se stalo?" nechápala jsem.
,,Omdlela jsi..." vysvětlil a já se poněkud zaraženě rozhlédla. Okolo mě stál i zbytek a po arrancarech nebylo ani vidu ani slechu.
,,Porazili jste je?" zeptala jsem se a namáhavě jsem se posadila.
,,Jo..." přikývl Ichigo.
,,Hernajs..." zanadávala jsem a měla jsem pocit, že se mi ti dva mamlasi vysmívají. Tohle jim ale příště nedaruju, oba dva je zmaluju tak že si to rozmyslí se proti mě spolčovat!!

Co dodat, uejtej sen. XD Grimmy byl milej a bylo super ho trochu buzerovat, ale Zurui mě setsakra štve, jak si tohle mohl dovolit!! XD No, příště sem asi hodím One Piece sen a sen se Steinem ze Soul Eater (ještě teď mi z něj vstávaj vlasy hrůzou na hlavě XD).

Auto Ken-chan XD

14. května 2010 v 23:34 | Arichi Domefu, Etsuko Nakamura

Ken-chan.jpg ken picture by etsuko1232

Tak po x-měsících se nám konečně podařilo dodělat toto autíčko XD


Kisame - obrázky I.

6. května 2010 v 22:57
2) "Itachi... Já se trochu bojím..."
http://www.freewebs.com/chidoribrokeyourball/Kisame%20Hoshigaki.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hidan - obrázky I.

6. května 2010 v 22:38
1) Hidan junior
Hidan18.jpg picture by Nagadir_photo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pikový list (toyota corolla)

5. května 2010 v 21:06 | Arichi Domefu

Itachi Uchiha - obrázky IV.

4. května 2010 v 22:41
1) Nádherná krezba...
www.world-from-otaku.blog.cz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Itachi Uchiha - obrázky III.

4. května 2010 v 22:32
1) "Itachi... musíš to udělat..."
Itachi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Itachi Uchiha - obrázky II.

4. května 2010 v 22:19
1) "Nelíbíš semi..."
world-from-otaku.blog.cz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Itachi Uchiha - obrázky I.

4. května 2010 v 22:09
1) Itachi...
...tvůj bratr je...
...lepší...
COŽE!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Svačina na praxi

3. května 2010 v 18:25
praxe3.jpg Praxe picture by etsuko1232