Duben 2010Cosplay FF - Cloud Strife I

20. dubna 2010 v 23:05
1)
http://grupos.emagister.com/imagen/cosplay_cloud/t225009-0.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cosplay FF - Vincento I

20. dubna 2010 v 22:55


http://gamerz2gamerz08.files.wordpress.com/2008/03/cosplay11.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KARA - - - Drak

20. dubna 2010 v 22:07 | Kara
drak.jpg Drak picture by etsuko1232

ARICHI DOMEFU - - - Muscle

20. dubna 2010 v 22:07 | Arichi Domefu
muscle.jpg muscle picture by etsuko1232

Melodie mého srdce - 12. díl: Kéž by to bylo skutečné...

20. dubna 2010 v 21:59 | Ami-chan
Mno,máte tu 12.dílek.Je o něco kratší než obvykle,tak doufám,že neva.......Toš... nějaká ta čmáranica IV

18. dubna 2010 v 22:38 | Arichi Domefu
27229_1165559917659_1787740443_3213.jpg jedna picture by etsuko1232
25778_1167791253441_1787740443_3248.jpg supra picture by etsuko1232

Vlkodlak - část šestá (THE END)

15. dubna 2010 v 0:26 | Tifa Lokhart
TÁÁÁÁÁÁÁÁK a máme tu další a ůpůůůůůplně poslední díl vlkodlaka tak si ho užíte
   ,,Shadowe já--"
,,Nemusíš mi nic vysvětlovat Amy. Moc dobře chápu co se tu stalo!!!" Bylo znát, že je na mně Shadow naštvaný. V tu chvíli sem si připadala strašně bezmocná a pitomá. Co sem to... jak sem to vůbec mohla udělat, pomyslela sem si zdrceně.
,,Amy vysvětlim ti určitou věc kterou jako milovník koní musíš dodržovat..." začal mi pomalu vysvětlovat Shadow. I přesto že sem tu věc a zásadu znala co jinýho sem měla dělat než že si jí znovu vyslechnout.
,,Člověk, který má dokonce i vlastního koně by to mněl dost dobře znát a řídit se touhle zásadou. Nikdy nesmíš nakout nebo nějak jinak zranit svého koně nebo koně někoho jiného! To je první zákon, kterým se musíš řídit pokud si vlastní koně nebo pracuješ v jejich přítomnosti!" Zahambená tím co sem provedla sem viběhla z boxu a běžela zpátky do Chestrova domku. Se slzami v očích sem běžela přez dvůr. Jinže jak sem se nekoukala před sebe tak sem zakopla a spadla na zem.Ani sem se neopovažovala se zvednout jenom sem ležela na zemi v prachu a brečela. Najednou sem ale uslyšela nějaké vrčení. Nějak zvláštní pozornost sem tomu ale nevěnovala a myslela sem si, že je to jenom Akina fenka, která patří k tomuto statku už od svého narození. Pak sem ale uslyšela nejenom vrčení ale i vití. To už sem se radši zvedla a snažila sem se rozhlédnou okolo sebe. Záhy nato sem ale zkameněla jako socha. Koukala sem z očí do očí vlkodlakovi. Nevěděla sem co mam dělat. Jeho zlé a po krvi toužící oči mě probodávalo svým zlým pohledem. Vlkodlak se najednou rozešel ke mně a přitom začal nepříjemně "řvát". Najednou se ale vlkodlak zastavil. Vypadalo to jako by se něčeho lekl. Já sem se ale radši nekukala za sebe co ho vyděsilo, protože bych se asi vyděsila úplně stejně. Po chvilce ticha vlkodlak odběhl a v tu chvíli sem se já začala pomalu otáčet za sebe jenže, když sem se otočila a podívala se za sebe nikdo ani nic tam nestálo.
   ,,Tak čeho se ta zrůda lekla???!!!" ptala sem se sama sebe udiveně. Pak sem ale najednou uslyšela Shadowuv hlas který mně vytrhl z mišlenek.
,,AMY BACHA!!!!!!!!!!!!!!!!!" V tu chvíli sem hlavu otočila bývalým směrem a uviděla jak se další vlkodlak mnohem větší rozpřahuje k útoku. Rychle sem zavřela oči...
   Najednou sem před sebou uviděla Shadowa, který byl otočený ke mně zády. Záhy nato můj pohled sjel na zem na kterou každou chvíli dopadali kapky krve a přidávali se k té, která na zemi už byla a nebilo jí málo. Jako zhypnotizovaná sem se opět podívala na Shadowovi záda. Najednou sem si uvědomila že je hrozné dusno.
,,Shadowe..." řekla sem potichu. Vlkodlak se znovu rozpřáhl na další útok
Shadow ale jeho tlapu od krve zastavil. Vypadalo to že to vlkodlaka velmi překvapilo. V tu chvíli se Shadow schopil, chytl vlkodlakovu tlapu druhou rukou a odhodil ho až ke stěně stáje pro ročky. Všimla sem si že Shadow těžce oddychuje. Rychle sem se postavila a šupajdila kněmu.
,,Shadowe!!! Shadowe co je ti!" On mi ale neodpovídal jen se držel za břicho a byl mírně skrčený.
,,SHADOWE!!!"
,,BĚŽ SE SCHOVAT DO STÁJE RYCHLE!" zakřičel na mně najednou. Bez váhání sem udělala co říkal ale zároveň sem od zraněného Shadowa v takovém nebezpečí nechtěla odejít. Cestou sem potkala Sarah ležící pořád na zemi. Na nic sem nečekala a odtáhla jí sebou do stáje. Odtud jsem pozorovala z jednoho okna co se venku děje. Vlkodlak se už ze Shadowuvovi rány probral a teď stáli jeden naproti druhému. Záhy nato se oba proti sobě rozeběhly. Shadow se ale v běhu proměnil v černého vlka a skočil vlkodlakovi po krku. Chvíli se na jeho krku Shadow držel ale pak ho vlkodlak chytl za záda a odkodil ho před sebe. Pod Shadowem se rozlila krev. Se slzamy v očích sem na chvíli odvrátila hlavu. Najednou sem uslyšela že se někdo zvedá ze země. Byla to Sarah. Rychle sem kní přiskočila.
,,Sarah jak je ti???"
,,Jo dobrý akorát mně bolí trochu hlava pudu ven na čerství vzduch..."
,,NE!!!Ven teď nemůžeš:"
,, PROČ BYCH SE MĚLA ŘÍDIT SLOVEM NĚJAKÝ MLADÍ A NECHÁPAVÍ HOLKY???!!!!" řekla Sarah naštvaně. I přesto že sem se jí to snažila vysvětlit a zadržet ji višla ven. Toho si samozřejmně vlkodlak všiml. rychle se rozeběhl k Sarach která celá skoprněla. Shadow byl ale ostražitý a i přes své zranění skočil po vlkodlakovi aby ho odlákal a já tak mněla možnost vtáhnout Sarah spátky do stáje.
,,TAK UŽ VÍŠ PROČ NESMÍŠ CHODIT VEN??!!!!!!!" V tu chíli se ale dveře stáje rozlétli do chodby. Já a Sarah sme se skrčili za dvouma balíki slámi tak aby nás vlkodlak neviděl. V té stáji ve které sme se schovali naštěstí nebyli žádní koně takže sme měli o jednu starost míň. Žolíkem v slámě sem se koukala kam vlkodlak jde. Najednou mu na záda skočil Shadow. Vlkodlak se sním ale nemazlil a začal zádami narážet do jedné ze stěn u vchodu. Shadowovi nezbilo nic jiného než se pustit. Já a Sarah sme využili situace a vyběhli sme ze stáje. Běželi sme co nejrychleji k Chesterovu domku. Ten se probudil právě ve chvíli kdy sme vlítli do domu a
rychle za sebou zavřeli dveře. Poté sme Chesterovi vysvětlili situaci a co všechno se odehrálo když on spal. Najednou jsme uslišeli kňučení.
,,Shadowe..." řekla sem si pro sebe. Cítil sem jak se mi po tváři rozkutáleli slzy. Chester a Sarah si toho všimli a richle ke mně přiběhly.
,,AMY CO JE???!" zeptal se ustaraně Chester.
,,Nic mi není jenom… PROČ NEMŮŽE BEJT STEJNEJ DEN JAKO JÁ NEVIM TŘEBA PŘED TEJDNEM! PROČ SE MUSÍ TOHLE VŠECHNO ODEHRÁVAT! MUJ KAMARÁD VENKU BOJUJE S NĚJAKOU PŘÍŠEROU A JÁ JENOM POSLOUCHAM JAK TRPÍ A RÁDA BICH MU ASPOŇ POMOHLA JINŽE JAK ???!" vtu chvíli se ze mně uvolnili všechny pociti a já skoro neviděla jak jsem ukrutně brečela. Chester si ke mně sednul a objal mně okolo ramen. Já sem mu jen vzlykala na rameno. Záhy nato sme uslyšeli ostrí a strašidelní víkřik. Hned sme se šli podívat oknu. Naskil se nám hrozný obrázek. Pomaslu po celém dvoře byla krev lidská červená a ta se mísila s černou krví. Shadow ležel na zemi jako člověk a v rude držel měč který byl zabodnutý ve vlkodlakově těle přímo v místě kde je srdce. Vlkodlak v tu chvíli padl k zemi a podním se rozlila černá krev. V tu chvíli sme všichni viběhli za Shadowem. Poklekla sem vedle něho. Vypadal hrozně. Na jeho zkrvácenou hruď dopadali moje slzy.
,,Shadowe...." řekla sem a odhrnula mu vlasi z obličeje. Záhy nato Shadow zavřel oči a já pochopila že se stalo to nejhorší.
,,Shadowe.." řekla sem si pro sebe znovu. I přesto že sem neměla moc v lásce krev sem Shadowa objala . Najednou ke mně přistoupil Chestel a položil mi ruku na rameno. Já jsem k němu otočila hlavu.
,,Amy....je......je mi to líto... Ale co měl udělat udělal.......ochránil nás........" pomalu sem kívla hlavou na srozuměnou a potom sem se znovu obrátila ke Shadowovi. Dala jsem mu ruku na tvář a řekla:,,Nikdy na tebe nezapomenu Shadowe. Nikdy...
.....
Od této události uběhl už nejmíň mesíc a já pořád v jednom kuse myslím na Shadowa.Danteho sme nechali ustájeného v naší stáji a mněla sem ho stejně ráda jako svého Grácia.Sarah a Chester už o Shadowovi nikdy a nikde nemluví ale já vím že jim zůstane v srdci napořád stejně jako mně.............................................................

......................................................THE END...............................................................................

NAPSALA:Tifa Lokhart

ARICHI DOMEFU - - - BMW 001

14. dubna 2010 v 22:53 | Arichi Domefu
bmw001.jpg BMW 001 picture by etsuko1232

ARICHI DOMEFU - - - Skyline GT 34

14. dubna 2010 v 22:51 | Arichi Domefu
skylineGT34.jpg Mustang GT34 picture by etsuko1232

Čtyřicátá sedmá kapitola - Rival z Rootu

13. dubna 2010 v 18:13 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo

Tadá!!! Další díl XD Ty jo, sama valím bulvy jak rychle jsme to s Etsuko stihly XD

57 otázek (Ano/ Ne/ Nevím)

12. dubna 2010 v 13:29
1. Co znamená Vaše přezdívka a proč jste si založili blog?
Nevím co znamená má přezdávka. Je to jméno, které mi dala Nagadir a podle všeho by mělo znamenat mé jméno v japonštině. K blogu mě přivedla taky Nagadir. Ze začátku jsem na ten její dávala komentáře a pak mi pomohla založit si svůj vlastní. Bylo to dobré, protože co jiného můžete dělat na informatice, kde celou dobu jen sedíte a brouzdáte netem a nemáte co dělat...

2. Čím jste byli posedlí, když jste stránku zakládali a z čeho šílíte teď?
Asi anime, ovšem jak se vyvíjel čas přidávám i jiné věci jako tuning-auta a příběhy XD

3. Kolik lidí Vás pravidelně sleduje?
To nevím... XD

4. Vyjmenujte 3 své oblíbené blogery:
Nagadir, Tifa, May-chan, ... je jich ještě pár XD

5. Komentujete, spřátelujete, nebo obojí?
Jak kde...

6. Účastníte se bleskovek a jiných soutěží?
Moc ne...  XD

7. Jaký je tvůj nejpopulárnější článek?
To už ani nevím, jich bylo tolik... XD

8. Jaký je tvůj oblíbený TV pořad mimo anime?
Gilmorky (kašlu na češtinu) XD

9. Co byste rádi dělali lépe (tady na blogu)?
Já jsem s tím docela spokojená

10. Léto nebo zima?
Zima

11. Déšť nebo slunce?
déšť...

13. PC nebo Mac?
PC

14. Anime nebo Manga?
Obojí XD

15. Coca-Cola nebo pepsi?
Mattoni XD

16. Knížka nebo televize?
75% knížka

18. Máš nějaký skrytý talent?
Samozřejmě XD talent v provokaci a nasírání jiných lidí XD

19. Flash nebo tradiční animace?
Záleží na výsledku

20. Wii nebo Playstation?
Playstation... dobře se na něm hraje XD

21. Jak rychle ovládáte klávesnici?
Tak akorát (jeden úhoz za tři hodiny XD)

22. Máte rádi Denny's?
Co???

23. Jaká je vaše oblíbená emotikona?
 XD

24. Čím jste chtěli být jako děti?
Chovatelkou koní

25. Čím chcete být teď?
Spisovatelkou

26. Kdybyste mohli sníst jednoho člověka, kdo by to byl?
Nejsem kanibalista...

27. Se kterou postavou byste nechtěli uvíznout v jednom pokoji?
Já nevím, ale asi s Gaiem... buď by mi totálně ruplo nebo bych ho zabila XD

28. Kdy máte narozeniny?
12. 4

29. Oblíbená příchuť zmrzliny?
čokoláda a straciatella

30. Poslední knížka co jste četli?
Nefertiti-dcera věčnosti - Michelle Moran

31. Ve kterém obchodě byste byli schopní vyčerpat kreditku?
Knihkupectví! XD

32. Nakupujete/prodáváte/obojí/ na eBay?
Ne

33. Jaká je nejotravnější otázka, na kterou se Vás lidi ptají?
Co se stalo? XD

34. Nejoblíbenější televizní pořad všech dob?
MythBusters XD

35. Na co jste se rádi dívali, když jste byli malí?
Tom a Jerry, Kačeři, Rychlá rota atd.

36. Co zrovna teď posloucháte?
Tiché předení noťasu XD

37. Co jste naposledy jedli?

Oběd XD

38. Kdybyste byli voskovka, jakou barvu byste měli?
trojbarvná, černá ruda tmavofialová XD

39. Jaká je první věc, které si všímáte na opačném pohlaví?
Obličej, vlasy, oči

40. Oblíbený sport?
Parkur, krasobruslení, gymnastika a hockej XD

41. Oblíbený den v roce?
8.11. slavíme narozeniny XD

42. Hugs or Kisses?
nic...

43. Čokoláda nebo vanilka?
Čokoláda XD

44. Oblíbená desková hra?
Go a šachy XD

45. Oblíbené vůně?
Vůně dřeva a smůly

46. Co tě inspiruje?
Cokoliv?

47. Máte nějaký piercing?
Ne

48. Kolik máte sourozenců?
1 a neměnila bych

49. Bacon Bits or Croutons?
Nevím

50. Oblíbený den v týdnu?
Pátek jedu domů ze školy

51. Oblíbená hláška:
Hledím před sebe a tvářím se jako největší nepřítel státu XD

52. Oblíbená restaurace?
Nemám

53. Oblíbené zvíře?
Psovité šelmy a letouni XD

54. Oblíbená venkovní činnost?
Hrát si se psem XD

55. Oblíbená činnost když prší?
Čtení, psaní, koukání XD

56. Oblíbená Disneyovská postava?
nevím...

57. Máte rádi kávu? Jestli ano jakou?
Ne

Spáč

10. dubna 2010 v 20:02 | Etsuko Nakamura
Sp.jpg Spáč picture by etsuko1232

ARICHI DOMEFU - - - Honda civic 001

10. dubna 2010 v 20:01 | Arichi Domefu
civic001.jpg Zelený picture by etsuko1232

ARICHI DOMEFU - - - Audi

10. dubna 2010 v 20:00 | Arichi Domefu
audi.jpg Audi picture by etsuko1232

Pein Yahiko (Leader Akatsuki) - obrázky I.

10. dubna 2010 v 18:22
1) Přidej se k nám!
pein

Sasori - obrázky II.

10. dubna 2010 v 18:07
1) Sladký...

2) Proti Sasorimu bych nechtěla stát
akatkusi

Akatsuki a Velikonoce

10. dubna 2010 v 17:56
,,Zejtra jsou Velikonoce," začal Pein před shromážděním svých věrných poskoků.
,,Jelikož jsme neměli dlouho žádnou soutěž," rozhlédl se po zúčastěných. ,,Uděláme jí. Ta dvojice co zítra přinese nejvíc vajíček vyhraje týden dovolenou."
,,Vajíčka?" zvedl Hidan jedno obočí.
,,Slepice?" poškrábal se Kisame mečem na hlavě.
,,Tobi má rád slepičky." pohladil se Tobi po břiše.
,,S timhle dementem do party nejdu," přecedil Deidara přes zuby.
,,Dost už! Táhněte si vyrobit pomlásky," okřikl je Pein.