Prosinec 2009Naše loga

13. prosince 2009 v 23:18 | Etsuko Nakamura, Arichi Domefu |  - Moje / Naše... výtvory
Etsuko Nakamura
EN.jpg EN picture by etsuko1232

Arichi Domefu
AD.jpg AD picture by etsuko1232

Vrah ze stínů:Kapitola třetí - Tsuzatochi

13. prosince 2009 v 21:14 | Etsuko Nakamura

VAROVÁNÍ!!!!
Příběh obsahuje sprostá slova a je tudíš osobám mladším 18 let nepřístupný.
Čtení dál je pouze na vaší vlastní odpovědnosti a na vašem budoucím zkažení.
Rozmyslete si to dobře
Já vás varovala.

Kapitola 2. - Už je mi to všechno jasné...

8. prosince 2009 v 20:31 | Nagadir
Uchiha.jpg Fire and Wind picture by Nagadir_photo

WOW! Po eeeextra dlouhé době se mi podařilo něco zpatlat XD Snad se vám bude pokračování líbit XDVlkodlak - část druhá

1. prosince 2009 v 16:25 | Tifa Lokhart |  + Vlkodlak - autor Tifa Lokhart --- DOKONČENO ---
Nevědela sem co mam dělat, začít křičet nebo omdlít a nebo tam jen tak sedět v kaluži krve. Najednou sem zaslechla nějaký šramot. Otočila sem se a v duchu sem si vydechla. Byl to Chester.
,,Amy! Amy si v pořádku?!" zeptal se mě starostlivím hlasem. Já ale nedokázala odpovědět. Stále sem totiž byla v šoku. Pak se ale ozvalo šustění a hlasité oddechování. Grácie začal být neklidný. Začal hrabat předním kopitem do zemně a ohlížel se neustále kolem sebe.
,,Zvedej se Amy musíme odsut..." ale aniž by to stačil Chester doříct už na nás vyskočil z křoví vlkodlak! Ani sem nedýchala. Z nenadání me Chester odstrčil a vlkodlak ho zranil. Z lesa se ozvalo zařvání. Viděla sem jak se Chester skácel k zemi a záhy nato se pod ním udělala velká kaluž krve. Vlkodlak se na mě podíval svýma krvavýma očima. V tu chvíli sem věděla že je konec. Vlkodlak se ke mě rozeběhl. Najednou sem uslyšela rychlé kroky. Když byl vlkodlak ve vzduchu najednou se předemnou oběvil nějaký kluk a vlkodlaka přesekl vejpůl. Na jeho meči se oběvila krev. Vlkodlak padl k zemi mrtev!!!! V lese se rozhostilo ticho. Nájednou se mezi listi oběvili sluneční paprsky které osvětlili celí les. Záhy na to sem si uvědomila co se děje. Můj nejlepší kamarád ležel na zemi v kaluži krve. Otočila sem pohled k Chestrovi. Zahlédla sem že se mu skrvacená hruď stále pohybuje nahoru a dolu. Kluk se zničeho nic rozeběhl k Chestrovi. Poklekl vedlě něho, natáhl nad nej ruce a začal pomalu říkat nejakým cizím jazykem zaklínadlo...

Konec druhé části

Kluk který zabil vkodlaka