Duben 2009

Díl druhý

24. dubna 2009 v 20:48 | Nagadir

Díl první

24. dubna 2009 v 20:47 | NagadirNaruto XV.

24. dubna 2009 v 17:24 Řetězáky - Naruto
1. Všichni se sejdou na náměstí, protože Tsunade chce něco důležitého říct a Lee ti přede všemi vyzná lásku. Co ty na to?
promiň Lee, ale já mám někoho jiného...

2. Naruto tě pozve na rámen,ale těsně před zaplacením uteče. Co ty?
V klidu zaplatím a pak si ho najdu. Bude umírat velice bolestivým způsobem a velmi pomalu... hahaha... objetuji ho Yashinovi

3. Právě se převlíkáš a nachytáš Jiraiyu,jak tě špehuje! Co ty?
ŠMIRÁKŮ!!!!!!!!!! (Spacifikuji ho do hranaté koule)

4. Gaara s tebou chce bojovat. Co ty na to?
Velice ráda Gaaro (doufám, že ze mě něco zbyde XD)

5. Sasuke a Neji za tebou pořád doráží,abys jim pomohla obnovit jejich klany. Kterého si vybereš?
Vybrala bych si Nejiho. Sasukeho nemám v lásce

6. Shikamaru si chce koupit nové náušnice...které mu doporučíš?
Žádné...tyto ti seknou

7. Gaara ti vyznal lásku. Co ty?
Beru...já tě taky velmi miluji *skočí mu do náruče*

8. Naruto se posmívá tvému klukovi že má slipy se srdíčky. Co ty na to?
Rozbiju mu tlamu a bude pokoj...

9. Sakura je celá šťastná,protože Ino odchází na delší misi a má Sasukeho sama pro sebe. Budeš jí v tom bránit?
Na co? Mě je to absolutně ukradené...
10. Kdo má pokračovat?
Kdokoliv...


Dvacátá devátá kapitola - Akatsuki v akci! Nevzdáme se bez boje!

18. dubna 2009 v 23:38 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo

Tamtadadá!!!! Konečně se naše trojka dokopala k napsání dalšího dílu i přes to, že je maturita za dveřmi. Zároveň jsme se společně s bitkou s Akatsuki dostaly do pěknýho slepýho bodu a vařily jsme z vody, takže konec tohoto dílu je naprosto ujetej (ostatně jako celý tenhle příběh...)
Takže vám přeju pěkný počteníčko a na další dílek si budete muset zasejc počkat...

,,Zhebni!!" zavrčela a ohnala se po něm pěstí, ale Pein stačil včas uskočit a nakonec mu nezbylo nic jiného než se krýt i Charlleem. Nejspíš doufal že toho nechá, jenže při jednom výpadu těsně minula Charlleeho obličej a chystala se znovu zasáhnout. Ayame a Arwen byly v mžiku u ní a chytily ji za ruce. ,,Neblbni! Zabiješ Charlleeho!" ,,To je mi fuk!" zařvala, odhodila je od sebe a znovu zaútočila.
,,V pořádku?" nabídl Itachi Ayame ruku, když skončila v prachu na zemi potom co ji Argo odhodila. ,,Jo, ale pokud Argo nezastavíme to teprve nebude dobré!" zamračila se a vstala bez jeho dopomoci. Právě se dostaly do velmi vážného problému.
,,Ayame! Začíná se měnit! Démon v ní se probouzí!!" křikla Arwen zoufale. Dřív než však mohla děvčata jakkoliv zasáhnout, obklopila Argo bílá chakra která se kolem ní zformovala do kočičí siluety.
,,Je napolo probuzený..." zamračila se Ayame jěště víc a krapet se přikrčila. ,,Itachi, schovejte se, my se ji pokusíme zastavit..." ,,Pokusíte?" nadzvedl obočí. ,,Ayame, co se to s tebou děje?" pozoroval ji chvíli. Že by ten její démon? projelo mu hlavou.
,,Argo je v téhle podobě nebezpečnější než celkový démon Bílé kočky," přišla k nim Arwen. Itachi si všiml že se ji nepatrně třesou ruce, určitě za to mohl démon.
,,Raději řekni svým kámošům ať se koukají schovat!" postrčila ho Ayame, ,,a raději nevystrkujte hlavy dokud nebude po všem, nebo o ně příjdete," pohlédla na něj krátce a pak se rozběhla vpřed. V tom jednom jediném pohledu viděl obrovské soustředění, napětí i strach. Mezitím se obezřetně přibližovala k Argo. Prioritou bylo zachránit Charlleeho, protože jestli se namíchne tak z obou dvou poté co s nimi skoncuje nezbyde jediná část těla vcelku. Rozcupovala by je na malé kousky. Pein zrovna opět uskakoval před Argo a dostal se na vyvýšenou plošinu, ale odněkud se vyřítily prameny vlasů a pokusily se ho obklopit. Ayame se mezi tím proplétala, na chvíli mu zmizela z očí a zaútočila na něj zezadu s úmyslem vzít si Charlleeho zpět. Pein ji však jednoduše zablokoval.
,,Nemá to cenu, vzdejte se a váš sensei to možná přežije bez úhony..." řekl.
,,Dej mi Charlleeho a garantuji ti, že tě Argo nezabije ale jen přizabije..." procedila skrze zuby a ohnala se pěstí po jeho boku, leader ji však stále úspěšně blokoval.
,,Vy si opravdu myslíte že by mě mohla porazit?" zamračil se.
,,Já si to nemyslím, já to vím," pousmála se.
,,Neznáte ani desetinu mé opravdové síly," vysvětlil a bolestivě ji zkroutil ruku.
,,Mpf.... tak na tom jsi s námi naprosto stejně..." usykla a snažila se dostat paži do bezbolestnější polohy.
,,Nechápete to..." zakroutil hlavou. ,,To co chci udělat je velmi důležité, důležité pro mír mezi všemi zeměmi..."
,,Mír? Tobě přeskočilo a nebo jsi spadl na hlavu? Jak chceš dosáhnout míru tím že nám a jiným vezmeš démony?" zamračila se.
,,Existuje jedna věc..." začal nebezpečně.
,,Cože?" nechápala, ale pak ji to došlo. ,,Proboha, snad nechceš... To je šílenství! Ty jsi snad vypatlanější než Naruto!!" vykřikla.
,,Proto vás potřebuji, je mi jedno jestli jste s démonem symbioticky spoutáni, určitě najdu způsob jak jejich sílu využít," řekl a surově ji od sebe odhodil.
,,Ayame jsi v pořádku?" přiběhla k ní Arwen, která mezitím co si ona povídala s Peinem, držela Argo v dostatečné vzdálenosti. ,,Jo, ale máme problém..." zamračila se. ,,Co? Ještě něco horšího než to, že Pein má velkého bratříčka, Argo je rozzuřená, chce ho zabít a nevadí ji když sejme i Charlleeho?"
,,Přesně, Pein si chce hrát na boha, chce s pomocí všech démonů zajistit mír pro všechny země, jenže, je jasné že po dobrém to určitě nepůjde. Takhle by mohl smést Konohu z povrchu zemského! Ksakru, je to šílenec..." zavrčela a modrá chakra lehce prosákla na světlo světa.
,,Naše démony nemůže získat," zamračila se Arwen.
,,Jo, to jsem mu říkala, ale zřejmě chce najít nějaký jiný způsob jak využít sílu našich miláčků..."
,,Já tušila, že se jednou objeví takový idiot..." zakroutila hlavou.
,,Ksakru! Tohle prostě nezvládneme..." sklopila Ayame beznadějně hlavu. ,,Nedokážeme zachránit Charlleeho, uklidnit Argo, ubránit se Painovy, držet si od těla zbytek Akatsuki... je toho na nás příliš mnoho, možná když se vzdáme tak Charlleeho pustí a Argo se pak uklidní..." pohlédla na Arwen, ale zaregistrovala jen pěst. Klopýtla, upadla na zadek a udiveně vzhlédla ke své společnici.
,,Zbláznila ses? Jak tohle můžeš říct, copak ti někdo vymyl mozek!?" zavrčela Arwen zle.
,,Ne... ale..."
,,Naruto by se v téhle situaci rozhodně nevzdával a to je pro nás jen ubožák..." odvrátila od ní zrak. ,,Jestli chceš, tak to klidně vzdej ale já budu bojovat dál, i kdyby to znamenalo že probudím démona do jeho plné síly."
,,Já jen... mám o Charlleeho strach, co když ho Pain zabije, co bychom si pak počly?" zvedla se opatrně na nohy a utřely si slzy, které ji začaly stékat po tváři. Arwen ji pevně chytila za ramena a zblízka se ji podívala do očí.
,,Ayame, já mám o něj taky strach, ale dokud tu je šance na jeho záchranu, tak to vzdávat nebudu."
,,Máš pravdu, nechápu jak mě mohla taková blbost napadnout," vzdychla smutně a ještě jednou si otřela vlhké tváře.
,,Už na to nemysli, nakopeme Peinovy zadek..." usmála se na ni povzbudivě.
,,Hm, myslím že jo. Asi to bude lepší než kdybychom se vzdaly," přikývla s novým elánem do bojování.
,,Jenže jak to uděláme? Pein určitě nebude mít problém s tím aby Charlleemu ublížil, a jestli s ním bude poskakovat příliš blízko Argo, možná ho znovu použije jako živý štít... a Argo je mimo, totálně..." přemýšlela Arwen nahlas a sledovala onu trojici, pojednou však bělovláska změnila směr.
,,Kruci! Ona je tady! Všichni pryč!!" přerušil jejich myšlenky Kisame, protože Argo skočila mezi zbývající členy Akatsuki, a ti se tak rozprchli do všech stran.
,,Peine, Peine, zachraň mě!!" rozběhl se k němu Tobi a pokoušel se za něj schovat.
,,Charlleeho manévr č.14: eliminace nepřátel po jednotlivcích..." usmála se Arwen.
,,Hmm, to by šlo, ještě že je Argo rozehnala," přikývla Ayame souhlasně.
,,Tak jo, vem to zleva a já zprava," pokynula ji a obě se k nim rozběhly. Tobi mezitím opatrně vykoukl zpoza Paina.
,,Už je pryč?" zeptal se a nejistě se rozhlížel. ,,Myslím, že ano... počkat!" zpozorněl, protože ucítil jak se o něj cosi otřelo. ,,Asi se o mě otřela..." ,,Je jako kosatka, ty si svoje jídlo otírají. Kdo si ho otře, ten si ho sežere..." zadumal Tobi. ,,Hned jsem klidnější..." vzdychl Pein a Argo se poté otřela i o Tobiho. ,,Ona si Tobiho už taky označila! Zachraň mě!" pověsil se zrzkovi na poslední volnou ruku.
,,Tobi, pusť se!" řval a máchal s ním na všechny směry, ale Tobi se ne a ne pustit. Při tom jak s ním zuřivě mával mu z druhé ruky vyklouzl Charllee, kterého se ihned chopila Argo. Poodběhla s ním o kus dál a začala si s ním hrát. ,,Sebrala mi žrádlo, tedy zajatce! Ksakru, Tobi už mě pleteš!!" zavrčel a stále se ho pokoušel štítivě setřást. Zetsu si mírně oddychl a vylezl ze své skrýše.
,,Ahoj aloe, težký den?" objevila se Arwen na balvanu poblíž.
,,Nejsem aloe!" začal zuřit.
,,No jasně, aloe..." ušklíbla se provokativně.
,,Vůbec jako aloe nevypadám!" snažil se obhájit. ,,No, ale trošku možná jo..." podotkla jeho druhá polovina. ,,Ne! Vůbec ne!!" zamítla to razantně ta první. ,,Ale podívej se, z tohohle profilu trochu jako aloe vypadáš..." ,,Ty jako aloe možná, já ale rozhodně ne!!" ,,Já s tebou nemluvím!" odsekla uražně černá část. ,,Alespoň tu bude chvilku ticho..." ,,Nebude, nebude!!!" pokračoval Zetsu ve své samomluvě.
,,Tak tady jsme skončily..." pousmála se Arwen a šla se porozhlédnout po Sasorim. Deidara, Itachi a Hidan se raději přesunuli k Peinovi.
,,Peine, trochu se ti to vymklo z rukou..." podotkl Deidara nad jejich situací.
,,Hmm, toho jsem si všiml..." zabručel kysele.
,,A proč držíš Tobiho?" zajímal se Hidan když ho pozoroval.
,,Tobi drží mě..." vysvětlil a prudce trhl rukou na které stále visel, ale dosáhl mírného pokroku, posunul se totiž o pár milimetrů. Náhle před ně dopadl Kisame, promočený a lehce potrhaný.
,,Ksakru, moje vodní jutsu proti té Ayame vůbec neúčinkují..." zamračil se a pokusil se zvednout, vzápětí na něj ale dopadla Konan a připlácla ho k zemi. Kisame cosi jen nesrozumitelně zahuhlal.
,,To se nedá..." zafňukala modrovláska ublíženě.
,,Proč musím zrovná já mít bandu tupců?" protočil Pein očima.
,,Komu říkáš tupec?" rozčílila se Konan a praštila ho tak silně, že odlétl a zarazil se až o vzdálenou skálu kde ho zasypala trocha kamení. Deidara, Hidan i Itachi o krok ustoupili, bylo dobré se před ní mít na pozoru když byla v takové náladě.
,,Hmmm, alespoň jedno pozitivum, Tobi se mě konečně pustil..." vzdychl Pein rozmrzele když se oklepával od prachu.
,,Bezva, oni se nakonec pomlátí mezi sebou," usmála se Ayame která to z povzdálí pozorovala. Argo zatím přestalo bavit ožužlávání bezhybného Charlleeho a tak se rozhodla hrát si s poněkud živějšími členy Akatsuki. Pein toho samozřejmě ihned využil a znovu se vrhl k Charlleemu aby ho opět ukořistil. Jakmile se ho však dotkl, zjistil nemilou pravdu o kočičích démonech. Jejich sliny jsou nechutně lepivé.
,,Do hajzlu!!" zanadával když se snažil dostat z dosahu lepivých slin, což bohužel přispívalo k tomu že se k Charlleemu lepil čím dál tím víc. ,,Dostaňte ho ze mě!" zaúpěl zoufale.
,,Myslím, že tohle takticky přenecháme na tobě šéfe," ozval se Tobi a stěží zadržoval smích.
,,Ty malej zmetku! Počkej až se k tobě dostanu!!" zuřil Pein.
,,Přilepíte mě k sobě do vášnívého obětí?"
,,Zabte někdo toho malého šmejda!!"
,,Arwen, zdá se mi to a nebo Pein právě vylučuje lepivý sliz? Nedělají to náhodou šneci při páření??" usmála se Ayame škodolibě a usadila se na místo kde byl báječný výhled.
,,Že by Pein a Konan byli šneci?" usmála se.
,,Tak to nechápu proč se chce pářit s Charlleem..."
,,Že by se přeorientoval? Přece jen je to kus chlapa."
,,Kdo, Pein? Nebo Charllee?" zarazila se nechápavě.
,,Jistě že Charllee, ale možná bychom měly zasáhnout dřív než se z toho něco vyvrbí. Jenže tentokrát tu nemám rukavice..." vzdychla Arwen.
,,Začíná mi být Peina krapet líto, jak ho z těch slin dostaneme?" zadívala se na jeho nepříjemnou situaci.
,,Mám nápad, ale napřed se musíme postarat o Argo," usmála se Arwen šibalsky.
,,Dobře, zatím ji zabav já jdu pro Sasoriho," přikývla.
Argo ladně seskočila na planinu kde byla Akatsuki, čímž je vyplašila takže se skryli kde se dalo až na jejich leadra. Pein se totiž nemohl pohnout, byl přilepen už i k zemi.
,,Zdá se že jsi hlavní chod!" uchechtl se Dei schovávající se za skálou.
,,Co kdybyste mi místo těch blbých řečí pomohli?" zavolal na ně, ale nikdo nebyl očividně dostatečně ochotný. ,,No tak, hodná kočička, hodná," snažil se tedy, pomalu se loveckými kroky přibližující, Argo nějak uklidnit. Ale objevila se před ním Arwen, její chakra se pomalu zformovala do vlčí siluety a bělovláska zuřivě zaprskala a trochu se stáhla.
,,Argo!" zavolala na ni Ayame a pohodila kousek od ní zuboženého Sasoriho, Argo se na něj samozřejmě vrhla a tak její nebezpečnou hru doprovázel hlasitým skučením. Když byla konečně zaměstnána zbytek Akatsuki se vyvalil ze svých provizorních úkrytů. ,,Tak co Peine, nepotřebuješ pomoc?" navrhla jen tak když přiskočila k Arwen.
,,Zadržte je!" zakřičel směrem k Itachimu, Deiovy a Hidanovi, zřejmě do nich vkládal své největší naděje.
,,No, když nechceš pomoct, tak se z toho dostaň sám..." chtěly odejít, ale Pein je zarazil.
,,Počkej, počkej, počkej!!" vyhrkl.
,,Ty jim věříš? Co když ti ublíží," začala se o něj Konan strachovat.
,,Nemáme v úmyslu udělat cokoliv co by ohrozilo Charlleeho," sjela ji Arwen nepěkným pohledem.
,,No dobrá, Peine jak snášíš teplo?" zeptala se ho Ayame.
,,Cože? Docela dobře," znejistěl.
,,Já jen, že za chvíli chvíli ti bude trochu víc teplo..." dodala.
,,No, když tak pozoruju v jaký blízkosti je s tím vaším Charlleem, tak jim teplo možná už i je..." uchechtl se Deidara.
,,Drž hubu nepodařená blondýno!" obořil se na něj Pein.
,,Ale jsem hezčí než ty, zrzečku," vyplázl na něj jazyk.
,,Počkej až se odsud dostanu!" brunátněl nebezpečně.
,,Co uděláš, přilepíš mě k sobě?" provokoval ho.
,,Udělám z tebe opravdovou blondýnku!! Se vším všudy!"
,,Myslíš jako i s hrudníkem?"
,,Dostaňte mě už odsud ať ho můžu zabít, ale až po tom co z něj udělám faktickou blondýnku!!!" snažil se leader dostat z lepivého objetí, ale po chvíli to opět vzdal a prosebně pohlédl na Arwen.
,,No dobře, Itachi," zavolala na Uchihu který se přiloudal blíž, ,,ty by jsi jako správný Uchiha měl ovládat Katon: Goukakyou no Jutsu..." pohlédla na něj a on zdráhavě přikývl. ,,Potřebuju abys ho nasměroval na Peina a trochu ho osmahl..."
,,Cože?" vyjekli Itachi a Pein zároveň.
,,Víte až ten sliz ztuhne, tak ho můžeme v pohodě odloupnout..." pokračovala.
,,No jasně i se mnou!"
,,Z toho co z tebe zbyde..." opravila ho Ayame.
,,Copak neexistuje nějaký jiný způsob?"
,,No můžeš tuhnout přirozeně, ale nezaručujeme kolik desetiletí to bude trvat," pokrčila rameny. Pein mírně zbledl a pohlédl na Itachiho.
,,Zkus snížit teplotu..."
,,Nejsem trouba!" odsekl mu.
,,Tak bys měl urychleně být!"
,,Ale než začneme, musíme znovu zaměstnat Argo," zamyslela se Ayame když si ji všimla jak se k nim opět plíží, Sasori ji nejspíš přestal bavit.
,,Itachi ty se opovaž přismáhnout i Charlleeho a vy ostatní si připravte špekáčky nebo kukuřici..." zavelela Arwen.
,,Bude se grilovat!!!" zajásal Tobi který zaznamenal jen tu zmínku o jídle.
,,Takže, Úkol č.1 zaměstnání Argo..." oznámila Ayame a všichni pohlédli na Kisameho.
,,C-Co je? Proč na mě všichni koukáte?" zarazil se.
,,Kisame, demokraticky jsme se rozhodli, že tě pro dobro našeho šéfa obětujeme...." vysvětlil mu Hidan s úsměvem.
,,Jak demokraticky? Já jsem zásadně proti!!!" protestoval.
,,V tom je výhoda demokracie, jedinec nic nezmůže proti většině," přikývl Deidara.
,,Tobi je taky proti, Tobi má Kisameho rád..." ozval se nesměle, ale všichni se na něj vražedně podívali. ,,Tobi si jen dělal legraci. Tobi je dobrý chlapec..." uchechtl se nervózně. Kisame se mezitím snažil nenápadně vytratit, ale Itachi mu zákeřně podkopl nohy.
,,No ne Kisame, ty jsi tááák odvážný...." držel ho na místě.
,,Ty podvraťáku zákeřný!!" šílel rozzlobeně.
,,Ale jak najít Argo?" zamyslela se Ayame protože ji zatím zmizela z očí.
,,Jednoduše..." obmotala Arwen Kisameho vlasama a pak ho vyhodila do vzduchu. Kisame začal samozřejmě šíleně ječet, což připoutalo její pozornost. Argo vyskočila do vzduchu, ohnala se po něm tlapou a s obrovským nadšením si s ním začala hrát.
,,Ne!!! Drápky ne, drápky ne!!" ozývalo se Kisameho skučení.
,,Dobrý, dokud ječí stále si s ním hraje, až ztichne tak to bude blbý..." přejela Arwen očima všechny zůčastněné.
,,Ale teď bychom měli přejít k závěrečnému hřebu večera, kterým je... grilování..." usmála se Ayame zeširoka.
,,Moc to prožívá..." vzdychl Pein suše. ,,Dělejte, už mě to tu nebaví, takhle blízko vašeho sensei jsem nikdy být nechtěl..."
,,Jdem na to, Itachi?" pohlédla na něj. ,,No jo, no jo..." vzdychl. ,,Postav se tak ať Peina ohřeješ, ale Charlleeho ne..." zdůrazňovala.
,,Pořád si myslím, že ohřívat nepotřebují," usmíval se Dei.
,,Tak dělej, připaluj!" obořil se leader na Itachiho. Ostatní si mezitím vytáhli špekáčky a kukuřici. Uchiha pohlédl na Peina.
,,Kdyby se to nějak vymklo, tak ahoj, jo a mohl bych se stát novým šéfem Akatsuki místo tebe?" zeptal se ho nadějně. ,,Na to zapomeň, když se mi něco stane, tak vašim novým šéfem bude, Tobi!" ušklíbl se škodolibě.
,,Cože? Chceš dobrovolně přívést naši organizaci do záhuby?" vyjekli.
,,Když já, tak vy se mnou," usmál se.
,,Itachi jestli to posereš, tak tě osobně a bolestivě zabiju!" zavrčel Hidan.

Naruto Uzumaki (Genin) - obrázky II.

17. dubna 2009 v 19:22 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Probuzená liška...Utíkejte!!!!!!!!!!!!!!!!
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Děsivý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Já za to nemohu, že jsem neschopák...
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Naruto a Rasengan
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) tak tomu říkám depilace bezzubou bytostí
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Narutovy zvuky:
Hi...hi...hi...
world-from-otaku.blog.cz
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!
world-from-otaku.blog.cz
-toto používá dost často .....
Grrrrrrr.....!
world-from-otaku.blog.cz
Ueeeee....
world-from-otaku.blog.cz
Aaaaaaaa.....!
world-from-otaku.blog.cz
Hm...hmm...hmmm...
vvworld-from-otaku.blog.cz
Ehm...*polk* ehm...*fňuk*...
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Po tomto se o mě pokoušely mdloby...
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Nádherná krezby
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Jako dospělejší je mi mnohem sympatičtější
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) *Slint*
world-from-otaku.blog.cz

Naruto Uzumaki (Genin) - obrázky I.

17. dubna 2009 v 19:09 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta I
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta II.
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta III.
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta IV.
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta V.
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta VI.
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta VII.
world-from-otaku.blog.cz
Proč je tak zmlácený???
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta VIII.
world-from-otaku.blog.cz
Trampoty s dítětem XD
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta IX.
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Sto a jeden obličej Uzumaki Naruta XI.
world-from-otaku.blog.cz
world-from-otaku.blog.cz

Leon Oswald a Ayumi Endohe - Souboj fénixů

17. dubna 2009 v 18:29 | Etsuko Nakamura |  - Moje / Naše... výtvory

Kostým do souboje fénixů... okopírovaná forma. Snad se mi poštěstí sem dát i barevnou formu, další kostým do našeho příběhu Kaleido star

Leon Oswald a Ayumi Endohe

17. dubna 2009 v 18:27 | Etsuko Nakamura |  - Moje / Naše... výtvory

Toto je jeden z prvních obrázků, které jsem nakreslila do našeho příběhu Kaleido star

Choji Akimichi (Chunin) - obrázky I.

17. dubna 2009 v 16:30 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Malý Choji
Choujiho
Choujiho
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Co to tam hledáte?
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Chudák motýlek
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) To jsou moje brambůrky!
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Choji a jeho otec
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Děsivý
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Héj dávej pozor
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Hm...to se ještě uvidí
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) To jsou zuby...
Choujiho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Smutný...
Choujiho

Ino Yamanaka (Chunin) - obrázky I.

17. dubna 2009 v 16:17 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Stačí jenom správně zacílit...
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Ona to dokázala?
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Za tohle mi zaplatíš!!!!!!!
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Jako malá (připomíná mi Natálku...Grrr...)
Ino
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Soustředění...
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) He...he...he...
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Má nádherný ohon a vražedný pohled...
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Stokrát Ino
Ino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Nádherná krezba
Ino

Naruto - Co o vás říkají postavy z Naruta? II.

12. dubna 2009 v 18:55 - Testy
Zde je odkaz na stránku tohoto testu: ZDE
Překlad i s testem má na své stránce Ami-chan, odkaz: Tady

Fuu.jpg
Name: Kiki
Age: 19
BF: Itachi
BFF: NONE
Family: NONE
Weapon: Kunai AND Shuriken
Jutsu: Forbidden Jutsus

~What The Others Think~
Naruto: Don't Mess With Her Or She 'll Kill You!
Sasuke: I Am Only Trying To Kill ITACHI!!!
Sakura: She Is Pure Evil!!
Ino: She Is Helping Someone...
Shika: Zzzzzzzzz (Sleeping) (ME: Yo Shika Wake Up!!)
Choji: Munch Munch
Neji: I Don't Care
TenTen: She's Too Tough
Lee: She Gives Me The Chills
Hinata: She's S-Scary!!
Kiba: Akamaru Is Sooo Scared Of Her
Shino: ... (Searching 4 Bugs)
Kakashi: She HIs Very Dangerous
Itachi: She Is Going To Help Me Kill My Follish Brother
Gaara: No Use Of My Time
Tamari: Don't Care
Kunkuro: .......

ČESKY:
Jméno: Kiki
Věk: 19
Nej. kámoš: ITACHI
Nej. kámoška: ---
Rodina: ---
Zbraň: Kunai a shuriken
Jutsu: Zakázaný jutsu *svítící očka*

Co o mě říkají:
NARUTO: Nespleťte se v ní nebo ona vás zabije!
SASUKE: Já zabiju Itachiho!
SAKURA: Ona je čistokrevné zlo!! (děkuji za poklonu)
INO: Ona pomáhá někomu...
SHIKA: ZZZZZZZZZ (spící) (Vstávej!!)
CHOJI: Žvýkat žvýkat
NEJI: Nestarám se
TEN TEN: Ona je příliš nebezpečná
LEE: Mrazí mě z ní...
HINATA: Ona je S ... děsivá!!
KIBA: Akamaru je z ní celý vystrašený
SHINO: ... (Hledání 4 chyb)
KAKASHI: Ona je velmi nebezpečná
ITACHI: Ona se mi chystá pomoci se zabitím mého bratra
GAARA: Nemám na ní čas
TEMARI: Dávejte pozor
KANKURO: .......

Naruto - Co o vás říkají postavy z Naruta? I.

12. dubna 2009 v 18:07 - Testy
Zde je odkaz na stránku tohoto testu: ZDE
Překlad i s testem má na své stránce Ami-chan, odkaz: Tady

Vyšlo mi:

Your Result

15.jpg
Best bf: Itachi
*-*
Students:
Naruto: She is dangerou for me, but it's don't look like she is after nine tailed
Sasuke: DIE*DIE*DIE
Sakura: Maybe she'll talk with us and share some information
Temari: She have some contacts with Akatsuki
Gaara: She have contacts with Akatsuki. Akatsuki killed me. When I meet her, I kill her.
Kankurou: She is bad
*others students don't know you*
Teachers:
Kakashi: She must be really strong. It's will be better if we keep an eye on her
*others teachers don't know you*
Hokage:
Tsunade: She don't look like bad-ass
*others kokages don't know you*
Akatsuki:
Leader: I don't trust her
Itachi: She is so sly. Anf she have special sence for cruelty. I love her.
Kisame: She is everything but not boring person!
Others members thinks that you are dangerous mainly because of Itachi
Others:
Orochimaru: She is dangerous. Too sly and spying
Kyuubi: If she not going for me I'm not interesting in her

Česky:
Nej kámoš: Itachi *-*

Studenti:
Naruto: Ona je pro mě nebezpečná, ale nevypadá to, že jde (sleduje) po devítiocasému démonu
Sasuke: Zemřít...zemřít...zemřít...
Sakura: Možná bude chtít získat nějaké informace...
Temari: Ona má nějaké kontakty s Akatsuki
Gaara: Ana má kontakty s Akatsuki...Akatsuki mě zabila...jakmile se s ní setkám zabiju ji...
Kankuro: Ona je špatná...
...jiní studenti o mě neví...

Učitelé:
Kakashi: Musí být opravdu silná, lepší bude nespustit z ní oči
...jiní učitelé o mě neví...

Hokage:
Tsunade: Ona nevypadá jako špatná
...jiní Hokage mě neznají... (jak by mohli, když jsou po smrti)

Akatsuki:
Pein: Nevěřím ji
Itachi: Ona je úskočná, má zvláštní smysl pro krutost...miluju ji (Nagadir mě zabije, už po druhé)
Kisame: Ona je všechno jen není nudná osoba
...jiní členové si myslí, že jsem nebezpečná, hlavně kvůli Itachimu...

Ostatní:
Orochimaru: Ona je nebezpečná, příliš úskočná a špionka
Kyuubi: Jestli nejde po mě, nemám zájem o ni

Naruto - Jste Naruto-maniak?

12. dubna 2009 v 17:39 - Testy
Takže si počítejte kolik odpovědí máte ANO a kolik NE na konci si to spočítejte :-D

1. Začali jste nosit čelenku nebo šátek, i když vám to vůbec nesluší.
2. Na rameno jste si nechali vytetovat znak Konohy, Anbu, prokletou pečeť nebo Ptáka v kleci na čelo.
3. Z plechu jste si vyrobili vrhací hvězdice a ve volných chvílích se to snažíte nandat vratům od garáže.
4. Školní lavici / pracovní stůl jste si popsali nejlepšími hláškami z Naruta.
5. Na mobilu máte nastavenou tapetu Sasukeho a jako vyznánění některý z openingů.
6. Pokaždé, když míjíte zrcadlo, nasadíte cool výraz a vyzkoušíte si pár pečetí.
7. Na dovolené ve Finsku jste si koupili Shonen Jump, i když finsky umíte tak leda nadávat.
8. Ve stresových situacích si neustále připomínáte, že "Naruto by to taky nevzdal".
9. Na jakoukoliv novinku, rozkaz nebo překvapení reagujete zaječením "NANÍÍÍÍÍÍÍÍÍ?".
10. Svého psa jste pojmenovali Akamaru.
11. Nějakou dobu jste se pokoušeli nosit masku přes spodní část obličeje, ale nechali jste toho,
jakmile jste se začali dusit.
12. Zkoušeli jste chodit po vodě.
13. Každou únavu svádíte na nedostatek chakry.
14. Máte panickou hrůzu z loutek.
15. Poslední brambůrek musí být vždycky váš, jinak propadnete neovladatelnému záchvatu vzteku.
16. Přivedli jste si do bytu 1+1 prase a pojmenovali ho TonTon.
17. Hladově zíráte na každého invalidu omotaného v obvazech, kterého potkáte.
18. Kdykoliv se dostanete do rvačky, začnete protivníka nepříčetně píchat ukazováčky do žeber a řvát "JYUUKEN!".
19. Koupili jste si bílé kontaktní čočky a hrdě prohlšujete, že je to Byakugan.
20. Na nos jste si konturovací tužkou na rty nakreslili Iruka-jizvu a myslíte si, kdovíjak nejste sexy.

VYHODNOCENÍ:
Méně než 10 kladných odpovědí - nejste na Narutovi závislí víc, než na kterékoliv jiné anime. Naruto se vám líbí, přiznáváte, že když není nikdo doma, tak se navléknete do kraťas a šátků a před zrcadlem nacvičujete ninja postoje a občas použijete nějakou Naruto hlášku, ale v podstatě se můžete považovat za normálního jedince, který bez Naruta dokáže přežít. Gratuluji.

10 - 15 kladných odpovědí - s vámi už je to trochu horší. Pomalu se blížíte k hranici Naruto-Maniaka. Měli byste si začít dávat pozor, jak se projevujete na veřejnosti, protože je možné, že se občas zapomenete a můžete před cizími lidmi vypadat jako pitomci.

15 - 20 kladných odpovědí - jste totální Naruto-Maniak. Doporučuji svěrací kazajku.

Musím se přiznat...jsem Naruto-maniak...z tohoto testu jsem měla pouhé dvě odpovědi ano a mnohé z otázek byly padlé na hlavu...skoro jsem poprskala monitor

Naruto - Jak bys vypadal z Naruta?

12. dubna 2009 v 17:27 - Testy
Zde je odkaz na stránku tohoto testu: ZDE
Překlad i test má na své stránce Ami-chan, odkaz: Tady

Vyšlo mi toto:

Assassin.jpg
~WOW You Look Like This~
Name: Coco
Pet: Panther
Element: Dark
Village: None
BF: Itachi
Age: 17 (Itachi Age 19)
Weapon: AnyThing That Kills
Jutsus: Unknown
Rank: Missing-Nin

Česky:
Jméno: Coco
Mazlíček: Panter
Element: temnota
Vesnice: ---
Kluk: Itachi
Věk: 17
Zbraň: cokoliv co usmrtí
Jutsu: neznámé
Hodnost: pohřešovaná, nezvěstná

Ten Ten (Chunin) - obrázky I.

10. dubna 2009 v 21:03 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Uaaaaaaa.....
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) To je luk nebo co to je...
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Neji...psst...
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Dlouho se tu už neudržím
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Mince???
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Východ slunce...
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Neji ty seš tak úžasný...
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Je promiň, jen mi upadlo toto...
tenten
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Spí...
tenten

Shino Aburame (Chunin) - obrázky II.

10. dubna 2009 v 20:55 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Cože?!!!!!!!!!!!!
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Moje samička...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Sider-man
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Ano...tady jsou ty larvy...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) S takovou se k nim nedostanu
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Jo...vyhrál jsem
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Začínají se rojit
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Je načase použít mou tajnou techniku
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Shino...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Mafian dvě
Shino

Shino Aburame (Chunin) - obrázky I.

10. dubna 2009 v 20:45 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Zblízka jeho obličej...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Tam...nahoře
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Ano...slyším...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Skrytý mafian...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Ty to seš...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Detail brejliček
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Poslouchá
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Příprava k útoku...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Já se na to nevydržím dívat...
Shino
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Haaro...
Shino

Kiba Inuzuka (Chunin) - obrázky II.

10. dubna 2009 v 20:33 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Ne...prosím...já byl první...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Neeeeeeeeeeee...neberte mi Akamara...slibuju, že už nebude čůrat doprostřed místnosti...buhuu...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Grrrr...
Kiba
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Cože...ty jsi otcem...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Tak se mu podiváme na ty jeho vnitřnosti...muhahahaha...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Pako jako vždycky...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Jutsu na všechny čtyři...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) To...to...tosnad není pravda...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Odnos na ošetřovnu...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Hm...co ty víš...
Kiba

Kiba Inuzuka (Chunin) - obrázky I.

10. dubna 2009 v 20:27 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) To je nádhera...
kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) To snad nemyslíš vážně...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Značkovaný Kiba
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Cítím ho...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Grrrr.....
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Jsem unavený...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) To bude dobré Akamaru...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Jo...jsem jednička
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Smutná očička...
Kiba
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Po boji...
Kiba