Únor 2009

Dvacátá osmá kapitola - Chyť mě, když to dokážeš

27. února 2009 v 18:57 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo
Vodní vězení které doposud úspěšně topilo Konan se rozpadlo v kapky vody. Modrovláska tvrdě dopadla na zem a hrozivě se rozkašlala, stačila by ještě chvíle a nejspíš by se nadobro utopila.
,,Ayame!!" vykřikly zbývající děvčata, jenže ta už byla naprosto mimo. Arwen se naštvala a mrštila Tobim po Deidarovi, který si zrovna závistivě prohlížel Itachiho s ukořistěnou Ayame. Pootočil hlavou právě včas aby spatřil jak Tobi letí vzduchem přímo na něj, nestačil však zareagovat takže skončili na jedné hromadě asi deset metrů od místa kde původně stál.
,,Slez ze mě, ty těžký idiote!!" snažil se ho ze sebe setřást, ale své pokusy nakonec vzdal a rozhodl se odpálit půdu pod Arwen a Argo. Argo včasně uskočila, ale Arwen schytala plný zásah a na balvanu kde stála zbyl jen mohutný kráter. Dřív než se bělovláska rozkoukala a zjistila jak na tom Arwen je se u ní objevil Sasori.
,,Teď jsi jen a jen moje..." ušklíbl se a zaútočil, obratně před ním uskočila a dostala se do větší vzdálenosti.
,,Úchyle..." zavrčela a mrštila po něm kunai, kterému se však vyhl.
,,Ha ha, vedle," rozesmál se. Argo se náhle objevila za nim a zkopla ho do prachu.
,,Ha ha, trefa!" usmála se a opět uskočila před jeho loutkou, která se po ní ohnala. Dopadla na jeden z velkých balvanů a znovu po něm hodila kunai, ten však loutka odmrštila směrem ke stojící Akatsuki kde explodoval.
,,Kreténe, dávej pozor kam se s tím oháníš!" seřval ho Hidan, který teď byl lehce očouzený a měl vlastně štěstí že byl nesmrtelný. Sasori ho ale ignoroval a velmi rychle se přesunul blíž k Argo, ta úspěšně vykryla útok, ale loutce se přece jen podařilo ji lehce zasáhnout. Rychle od něj odskočila ale zrak se ji najednou silně rozostřil.
,,Co se to děje?" zavrávorala nechápavě.
,,Ostří na mé loutce je napuštěné jedem který působí už po několika vteřinách..." usmál se.
,,To potěší...." řekla, skácela se ze skály a zůstala nehybně ležet.
,,Dvě zajištěné, zbývá jedna!" zajásal Kisame.
,,Nechci vám kazit iluze, ale po Deidarově výbuchu budem části té poslední hledat naprosto všude," ozvala se černá půlka Zetsua.
,,A jakže se vlastně jmenovala?" zeptala se bílá půlka.
,,Arwen..." zamračil se Deidara, kterému se konečně podařilo ze sebe zkopnout Tobiho a dobelhat se ke zbytku.V duchu doufal že je v pořádku, nečekal totiž že tam jen tak zůstane stát.
,,To bude zábava ji tady v těch pitomých skalách hledat," zamručel Hidan otráveně, Konan i Kakuzu souhlasně přikyvovali.
,,Neznáš ji," zakroutil Itachi hlavou, ,,jen poranit ji je skoro nemožné, takže pochybuju že bude na kusy," vysvětlil a skoro všichni na něj nechápavě pohlédli.
,,Pokud je pravda co Itachi říká, tak," pohlédla Konan na Peina, ale byla přerušena Kisamem.
,,Arwen, no tak Arwen. Vylez. Pojď za strýčkem Kisamem," začal vyvolávat.
,,No jo, teď se určitě ukáže, poděsíš ji a ještě uteče," rýpl si Hidan a Kisame se po něm naštvaně ohnal mečem.
,,Nechte toho vy dva, musíme ji najít nebo sem přiběhne polovina Konohy," zamračil se Pein a začal se bedlivě rozhlížet.
,,Nech to na mě, já ti ji najdu," navrhla Konan a z rukávů aka-pláště se ji spustilo několik listů papírů které se proměnili v malé ptáčky.
,,Ne, půjde pro ni Kisame," zarazil ji.
,,Co? Proč já?" vyhrkl ublíženě. ,,Konan je na to přece líp vybavená!" ohrazoval se a část organizace se přidala k jeho stěžování.
,,Ticho!" zahřměl aby si sjednal pořádek. ,,Itachi, najdi ji..." rozkázal.
,,Nemusím ji hledat protože je támhle," kývl. Všichni se otočili k místu kam ukazoval a skutečně. Poslední z Divokého tria z Listové stála na místě které Dei vyhodil do vzduchu a viditelně neutrpěla žádná zranění. Arwen jim všem ale náhle zmizela z očí, vzápětí Itachi ucítil lehkou ránu do zátylku až byl nucen udělat krok kupředu.
,,Co?" nechápal Kisame a náhle se v křečích svalil na zem, a držel se za citlivé spodní partie (Argo: Všichni určitě myslíte na palec ^_^). V téže chvíli byl Sasori obdařen slušnou ránou a skončil v prachu na zemi, Arwen se zastavila nad jeho tělem a pohlédla na zbývající členy.
,,Co... kde... kdy?" nechápal Hidan, takovou rychlost nečekal.
,,Tak co, vrátíte mi je zpátky?" zeptala se jich.
,,To asi nebude možné, počkat, to je blbost! To nepřipadá v uváhu!!" vzpamatoval se Pein rychle a zakroutil hlavou.
,,Vzdej se, jsi sama," zachraptěl Sasori a mátožně se postavil, Arwen se raději bezpečně vzdálila. ,,Nemáš už žádnou pomoc ani podporu," usmál se a trochu si promnul čelist protože ta rána byla fakt slušná, zaostávala za ní i Konan a to bylo co říct. Itachi na ni mezitím upíral sharingan.
,,Nejsem sama a za druhé: Itachi, jdi do háje s tím sharinganem. Snažíš se zbytečně, na mě to neplatí!" zamračila se.
,,Dobře, tak jsme si trochu pohrály ale teď je třeba to brát vážně!" rozlehl se kolem něčí hlas a odněkud z vrchních skal seskočila Ayame. Všichni v Akatsuki se překvapeně podívali na uspanou Ayame, kterou držel Itachi a která se nádherně rozplynula.
,,Ksakru, Kage Bunshin!!" zavrčel Kisame.
,,Byl to klon, nachytala nás!" ozval se Hidan rozhořčeně.
,,Vysvětlíš mi to?" pohlédla Arwen na Ayame.
,,Na jezeře jsem se setkala s Deiem a Sasorim, a pro jistotu jsem vytvořila klon. Oba dva ho nasměrovali až sem a já jsem vše pozorovala z bezpečí," zazubila se na ni.
,,To bylo chytré," pousmál se Itachi.
,,Snad sis nemyslel že bych byla tak hloupá, neznáme vaše schopnosti a krom toho vím co tvůj sharingan dokáže," pousmála se provokativně. Itachi se nečekaně objevil za ní a přiložil ji kunai ke krku.
,,Ksakru," povzdychla si.
,,Bylo by dobré kdyby ses nebránila," pronesl šeptem.
,,Ty to nechápeš! Když nám odejmete démony nepřežije ani jeden. Jsme tak blízce spojeni že by nás to zabilo!" usykla.
,,To není možné, jak by se s vámi mohli démoni tak spojit?" řekl nevěřícně.
,,Žijeme v symbióze. Jsme jedno tělo a jedna duše, když to uděláte bude to k ničemu, jen promarníte naše životy a nic tím nezískáte..." vysvětlila. Itachi se zamračil, popravdě řečeno nebyl si jistý tím co má udělat a cítil se zmatený.
,,Co vy tam, vy hrdličky, hodláte se ještě v tomto roce pohnout?" zasmála se Argo. Všichni na ni udiveně pohlédli.
,,Neměla jsi náhodou ležet v bezvědomí??" vyhrkl Sasori překvapeně.
,,Však já tam ležím!" usmála se a ukázala na své rozplývající se já.
,,Do hajzlu, ona taky použila Bunshin!!" zavrčel Hidan.
,,Překvapení co?" ušklíbla se. ,,Ale ti dva by se mohli konečně pohnout..." houkla k Arwen když pozorovala Itachiho s Ayame.
,,Hm, jestli to opravdu bude záležet jen a jen na Itachim tak se pohnou až příští rok," pokrčila rameny.
,,Hej! Když už o někom drbete tak alespoň za jeho zády!" zamračila se Ayame protože je moc dobře slyšela.
,,Máš snad strach že se z toho ten tvůj Itachi složí?" uchechtla se Argo.
,,Není můj!!" zrudla.
,,Barvou obličeje tomu neodpovídáš," přidala se Arwen.
,,Ztichni!!" rudla čím dál tím víc.
,,Ale, to se dozvídám novinku..." pohlédl Pein na Itachiho, přičemž se lehce usmíval.
,,Myslel jsem že obnovování klanu bere vážně jen tvůj bratr," uculoval se Kisame.
,,Ztichni, sushi!!" byla Ayame rudší než rajče.
,,Nerozčiluj se tak," šeptl ji Itachi do ucha, protože jeho kunai byl až příliš blízko jejího hrdla a kdyby udělala nějaký nepředvídatelný pohyb mohla by si třeba ublížit. Ayame ovšem prudce odstrčila jeho ruku, otočila se k němu čelem a popostrčila ho dozadu, a ponevadž se za ním nacházela hluboká černá propast, díky ztracené rovnováze do ní začal padat. Jeho ruka instinktivně vystřelila směrem k ní, chytil ji za zápěstí a strhl ji sebou. Arwen a Argo se na sebe trochu nervózněji podívaly a vzpomněly si na to co jim Ayame řekla, když zjistily že se poblíž Konohy rojí Akatsuki: ,,Pokud budu někdy nucena bojovat s Itachim nezasahujte ať se děje cokoliv!" Obě tedy jen pokrčily rameny a ani se nehnuly.
,,Copak vám nezáleží na vaší kamarádce?" otázal se jich Pein, když si všiml že nemají nějakou snahu ji pomoci.
,,Záleží, ale ona to zvládne," máchla Argo rukou. Ayame s Itachim mezitím stále padali do propasti. Itachi ji stále držel za ruku, pomalu ji však přitáhl a přitiskl k sobě, pak udělal salto a jemně i s ní dopadl na nohy.
,,Dobře..." řekla Ayame když povolil sevření. ,,O čem si chceš promluvit?" probodla ho zkoumavým pohledem. Itachi si s povzdechem sedl na větší kus skály.
,,Je to složité, ale věř že ti nechci ublížit. Všechno to dělám jenom kvůli Peinovi, nesmí mít žádné podezření mohlo by to být moc nebezpečné..."
,,Já si říkala, že bojuješ jen napůl, ale... proč bych ti měla věřit?"
,,Možná proto, že jsem tě před chvíli zachránil před bolestivou smrtí způsobenou pádem do těchto hrůzných hlubin?" nadzvedl obočí.
,,Jo, ale až po tom co jsi mě sem ztáhl!" zabručela.
,,Ale ty jsi mě sem shodila!"
,,Koledoval sis o to!" a odněkud z propasti vyrazil mohutný proud vody až nahoru k okraji. ,,To jen aby se neřeklo, že tady nebojujeme," vysvětlila, když si všimla jeho nechápavého pohledu.
,,Jsi pořád stejně mazaná jako kdysi," pousmál se chabě.
,,Taky ses moc nezměnil, teda až na to oblečení ve kterém vypadáš tak nejmíň třikrát tlustší," mrkla na něj s posměškem.
,,Opravdu je to tak příšerné?" začal se zdráhavě zkoumat.
,,Copak to naše maminka čeká? Holčičku nebo chlapečka?" usmála se jízlivě.
,,Nech toho..."
,,Maminka by se neměla zlobit, mohlo by to ublížit miminku," začala se smát.
,,Provokatérko, ono tě to ani po těch čtyřech letech nepřešlo?" zamračil se.
,,Nebuď suchar, ještě mi zfugakutíš a co bych si pak počala??"
,,Nejsem jako otec," mračil se víc.
,,No jo, on nevyvraždil klan..." řekla jízlivě.
,,Zase s tím začínáš, kolikrát ti mám říkát že je to moc složité?"
,,Hodněkrát, ráda bych se totiž někdy dozvěděla, proč to někdo s kým jsem se pěknou řádku let znala, nejen s ním ale i s jeho rodinou, a měli jsme spolu našlápnutej i život do budoucna, udělal," zamračila se a pohlédla někam stranou. Oba dva na chvíli zmlkli a opět se, jako již mnohokrát, začali utápět ve vzpomínkách. Ayame se ale po několika vteřinách náhle usmála. ,,Itachi?" podívala se na něj.
,,Hm? Co je?" zabručel otráveně.
,,Zdrhej," zazubila se.
,,Cože?" nechápal, ale to už se po něm ohnal obrovský drak tvořen vodou a ledem. Itachi něco takového neočekával, lekl se a pořádně zařval...
,,Panebože, co to tam ten Itachi dělá?" nechápal Sasori, když jeho vyděšený řev dolehl až k jejich uším.
,,Hádám, že mu Ayame rve ručičky a nožičky," usmála se Argo blaženě.
,,Nebo hlavičku," přidala se Arwen.
,,To by už nežil," podotkla Argo. Země se několikrát mocně otřásla, sesunulo se několik kamenů a vzápětí Itachi vyskočil vysoko nad propast následován drakem. Ještě ve vzduchu udělal znamení ruky a vyslal po něm proud ohně. Větší část draka byla zasažena přímo a tak se při kontaktu s ohněm přeměnil v páru, zbytek v podobě kapek vody dopadl na zem. Itachi opatrně dopadl na skálu a Arwen se na něj podívala kritickým okem.
,,Itachi, trochu jsi nám zvlhl..." ušklíbla se, přičemž Argo chytila záchvat smíchu.
,,Co jste tam tak dlouho dělali?" dožadoval se Deidara odpovědi (protože upřímně žárlil).
,,Že by mu dala kopačky?" zamyslela se Konan.
,,Dlouho to trvá..." protáhla Argo a pokukovala po Kisamem, který ještě stále držel Charlleeho, blížilo se poledne a rybu k obědu už douho neměla.
,,A taky bude, jestliže nám nehodláte dát démony dobrovolně..." zamračil se Pein.
,,Počkat! Kde je Ayame?" zarazila se Arwen.
,,Já nevím, snad ještě dole," pokrčila Argo rameny a Kisame začínal být z jejího pohledu krapet nervózní. Sleduje mě a nebo svého senseie? přemýšlel.
,,Že by se vzpamatovávala z rozchodu?" zamyslela se Arwen.
,,Já jsem se s nikým nerozcházela!!" ozval se za nimi rozzlobený hlas a vzápětí se k nim přidala poslední členka týmu.
,,Tak co jsi tam tak dlouho dělala?" zajímalo Argo.
,,Nic!" zrudla a odvrátila od ní pohled.
,,Jasně, nic. To tedy byly otřesy!" usmála se Arwen škodolibě.
,,To musel být osmý div světa!" přidala se k ním Argo se smíchem.
,,Ty jsi tak, tak, tak..!" nemohla Ayame najít ten správný výraz.
,,Tak milá?" zajímalo ji.
,,Nechte toho," zarazila je Arwen i když měla ve tváři obrovský úsměv.
,,Hlavně že ty jsi vytlemená," odsekla ji uraženě.
,,Holky, teď ale vážně. Máme problém, velký problém!" uklidnila se Ayame a opět začala přemýšlet nad jejich situací.
,,Jaký?" zajímalo Argo.
,,Akatsuki..." vydechla tajemně.
,,Oni ještě žijou?" ozvala se Arwen znuděně.
,,Asi jo. Už mě to nebaví, bojuje jen Ayame a my nic. Pojďme je zabít..." prokřupla si bělovláska klouby na rukou a upřeně pozorovala Kisameho.
,,Pokud se ti chce bojovat proti Akatsuki, tak klidně, ale líp by to šlo kdyby byl Velký bratr v bezpečí u nás než u nich... Argo? Posloucháš mě?" snažila se ji Arwen probrat, protože viděla jak se v ní pomalu probouzejí lovecké instinkty.
,,Co? Jasně! Prolomit barikádu... zachránit zajatce..." stále upřeně sledovala rybu/Kisameho a pod rukou se ji rozdrtil kus skály.
,,Zachránit Charlleeho," opravila ji, ale chakra bílé kočky pomalu vystupovala ven.
,,Však jo, já tě poslouchám," přikývla, udělala několik znamení ruky a použila Kuchiose no Jutsu, na pomoc si přivolala dva dvoumetrové lvy.
,,Argo, neměla by jsi plýtvat chakrou," napomenula ji Ayame a s lehkou nespokojeností ji sledovala.
,,Na to seru! ... Zabte ty šašky!" prskla, poslední věta už patřila lvům, kteří okamžitě vyrazili vpřed.
,,Ne, mě ne!!" vykřikl Hidan, ale jeden z lvů po něm skočil a zahryzl se mu do ramene (samozřejmě že do toho druhého než do kterého ho kousl tygr při předchozím střetu s Argo).
,,Neopovažuj se proměnit!!" zařvala na ni Arwen, protože v Argo začala čím dál tím nebezpečněji stoupat teď už viditelná chakra.
,,Kage Bunshin no Jutsu!" vyhrkla nevšímavě a vrhla se přímo do středu Akatsuki.
,,Argo přestaň!!" řvala Ayame rozzlobeně, ale bylo pozdě. K nebi vystřelil gejzír bílé chakry a utvořil kolem ní lehkou auru. Ona i něco umí? pomyslel si Pein, když odskočil s ukořistěným Charlleem od obou lvů a hloučku Bunshinů. Zatímco si jeden lev hrál s Hidanem, druhý se zabavoval s Kisamem který přišel o svůj živý štít.
,,Přestaň tu rybu ožužlávat a sežer ho!" nařídila Argo lvovi.
,,Aaaaa!!" zakřičel Kisame, když se mu lev zakousl do ruky.
,,Peine, dělej něco!" vykřikla Konan, která čelila jednomu rozzuřenému klonu Argo s velmi krvelačným výrazem ve tváři.
,,Dej mi pokoj!" zavrčel. Sakra! projelo mu hlavou, když se originál Argo zjevil před ním se šílenou zuřivostí v očích.

window.google_render_ad(); //

Dvacátá sedmá - Rozděl a panuj!

27. února 2009 v 18:56 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo
,,Kisamééé! Itáááchííííí! Kdééé jstééé?? Nebojte se, strýček Charllee vám jen spočítá žebra!!" ozývalo se volání po celém lese.
,,Co je tohle za pošuka? Itachi, ty jsi mu něco udělal??" šeptal Kisame potichu.
,,Jak to mám vědět? Netušil jsem že je psychicky labilní," postěžoval si a lehce vykoukl zpoza kmenu stromu za kterým se schovávali, vzápětí se bleskově vrátil do původní polohy. ,,Blíží se, za chvíli nas určitě najde..." zamračil se.
,,Musíš mě pořád děsit?" postěžoval si Kisame.
,,Mám vás!!" ozvalo se za nimi.
,,Aaaaaaaahhhhhh!!!" vykřikli oba vyděšeně a zůstali strnule stát. Charllee se vynořil z úplně jiné strany než očekávali.
,,Itachi... m-myslím, že je za n-námi..." šeptl vyděšeně jeho partťák.
,,Už jsem si stačil všimnout..." usykl.
,,Co si to tam šuškáte??" zahřímal Charllee a oba polil studený pot (Etsuko: ,,Myslíte si, že se ryby potí??"). ,,Neodpovíte mi? Nevadí... odpovím si sám!!!" zasmál se a prokřupl si klouby na prstech.
,,To nebude třeba!" vyhrkl Itachi spěšně, přesto nedokázal najít odvahu aby se otočil. Pár podobných věcí zažil jako bažant při výcviku na ANBU, ale to se s tímhle stejně nedalo vůbec srovnávat.
"Trochu ses zapotil... Myslel jsem, že od bývalého Anbu uvidím víc, ale ty zatím stojíš přimraženej strachy a klepeš se jako ratlík."
"Itachi...co je to ratlík?"
,,Kisame, drž hubu!" obořil se na něj. ,,Nemůžu ti odpovídat na každou debílní otázku, kterou mi položíš!" nadechl se zhluboka a otočil se. ,,Tak jo, jdu na to..." rozběhl se na Charlleeho, který od něj uskočil. ,,Katon: Goukakyuu no Jutsu!!" vyhrkl a místo kde Charllee stál sežehla obrovská ohnivá koule.
,,Myslel jsem, že ho nemáme zabíjet!!" zděsil se Kisame při pohledu na vesele si plápolající plameny.
,,No jo, asi jsem to trochu přehnal..."
,,Trochu?" přeskočil mu hlas o něco výš, měli ho dovést živého, živého! Za urnu s jeho popelem by jim asi Pein příliš nepoděkoval, nemluvě o těch holkách.
,,Zbytečně tlacháte, pořád žiju!" zavrčel Charllee, objevil se nedaleko Itachiho a zaútočil na něj. Uchiha jeho ránu úspěšně vykryl a pokusil se mu výpad oplatit, ale sensei ho tvrdě udeřil do břicha. Takovou herdu doopravdy nečekal, chvíli lapal po dechu a musel se z toho trochu vzpamatovávat. Měl pocit jako by mu někdo střeva i se žaludkem otiskl do páteře.
,,Ksakru! Itachi, proč nic neděláš? Od čeho máš ten svůj zpropadenej sharingan?" buzeroval ho Kisame z povzdálí.
,,Lehko se ti to řekne, ale on se mi vůbec nedívá do očí!" zasípal.
,,Nejsem přece blbej! Vím co sharingan dokáže..." ušklíbl se. ,,Budu vás mlátit tak dlouho, dokud nebudete prosit o slitování!!!" začal se opět pomalu přibližovat.
,,Totálně mu přeskočilo... Pein se měl zmínit že je to takovej magor! Vůbec bych ten jeho rozkaz nepřijal, kdybych to tušil..." stěžoval si Kisame a poplašeně couval.
V tuhle chvíli je Charllee - san rozhodně silnější než já, možná dokonce silnější než kdokoliv jiný. Teď už nejspíš chápu význam jeho přezdívky Konoha no Abareru... pomyslel si Itachi, právě totiž čelil kruté pravdě.
,,Dneska mám velmi dobrou náladu a tak vám dovolím vybrat si způsob smrti!!" přešel Charllee opět na svůj psychopatický smích. Uchiha sebou lehce trhl, chakra kterou teď viděl byla čím dál tím zlověstnější.
"Sakra Itachi, copak neexistuje žádnej způsob jak ho sklidnit?" vykukoval Kisame zpoza mohutného dubu.
"Existuje, ale to dokáží jen holky a ty tu chválapanubohu pro vás nejsou! Mimochodem, začínám mít hlad a ta ryba za stromem je dost prvokující..." odpověděl Charllee a podíval se na něj. Kisame zavřel oči a zoufale se přitiskl ke stromu. ,,Já tu nejsem, já tu nejsem! Jsem neviditelný a nikdo mě nemůže vidět! Ani ten psychopat, který mě chce asi sežrat!!" Charllee začal se slušným psychopatickým výrazem ve tváři vytahovat z kapsy u kalhot vidličku a obrovský nůž. (pozn.: Každý správný shinobi má u sebe vidličku a nůž, copak to nevíte?)
,,Charllee - san, když půjdete s námi, tak se k vám možná i přidám..." nabídl mu Itachi konejšivým hlasem, protože to mohl být docela fajn způsob jak se zbavit svého nanicovatého rybího partnera. Charllee se však místo odpovědi začal opět psychopaticky smát, ale vzápětí jeho smích náhle přešel k hrozivému kašli, pak se chytil za srdce a začal mohutně sípat a popadat dech. ,,To jsou ti bývalí kuřáci, co?" zašklebil se.
,,Nemůžu dýchat... Kurevský plíce!" sípal a stále se pokoušel dostat kyslík do plic. Uchihovec využil situace a zaútočil, Charllee jakž takž odskočil a v tu chvíli ho zezadu sejmul Kisame svým mečem.
,,Jo dostal jsem ho!!" vyhrkl radostně.
,,Jsi idiot..." zakroutil Itachi nesouhlasně hlavou a naklonil se k němu aby se ujistil že je doopravdy omráčený.
,,Co? Proč? O to nám přece šlo, ne?"
,,Byl to velmi dobrý soupeř. Kdyby ho nezradily plíce, jsme mrtví!"
,,Ty naděláš..." odfrkl si, přehodil přes sebe jeho bezvládné tělo a vydali se za Peinem.
.........................
Mezitím Arwen, kterou sledoval Tobi a Zetsu, probíhala lesem. Měla málo času, protože věděla jak je na tom Charllee se svým odpočítáváním. Třemi skoky vyskočila na skalnatý výběžek a zkontrolovala okolí. Ničeho podezřelého si nevšimla a tak vyskočila na další menší skálu. Vlasy se ji roztáhly, zarazili se do tvrdého kamene a bez problému začala šplhat vzhůru. Poté se konečně objevila u svého oblíbeného místa ležícího vysoko ve vzduchu a čnícího se mezi dvěmi nejvyššími výstupky. Tobi a Zetsu ji stále nenápadně pozorovali.
,,Co to tam dělá?" nakukoval Tobi opatrně zpoza skály, viděl pouze pohybující se černý chuchvalec. Arweniny vlasy se zabořily do obou nejvyšších výstupků a vytvořili tak houpací síť do které se pohodlně natáhla. Konečně klid... pomyslela si a ihned upadla do dřímoty. ,,Usnula?" ujišťoval se.
,,Já nevím, běž se jí zeptat..." pokrčil Zetsu rameny.
,,Zbláznil ses? Ona Tobiho určitě zabije!" ohlédl se na něj přes rameno vyděšeně.
,,Nemel a padej!" nakopl ho. Tobi zaječel, přepadl dopředu a zaklínil se hlavou mezi dva větší kameny. ,,Zetsu je zlý chlapec! Tobiho to moc bolí!" skučel a snažil se z toho nějak vykroutit.
,,Neřvi tak!!" okřikla ho Zetsuova temnější polovina.
,,Ale no tak, snad se zas tolik nestalo..." chlácholila ho jemnější část.
,,Neměl jsi Tobiho nakopávat, Tobi tam teď bude mít modřinu!!" začal fňukat, ale pak se mu konečně podařilo se vyprostit. Zetsu na to bohužel už nereagoval, protože jím projela silná vlna strachu, což se většinou projevovalo zhnědnutím a ztrátou chlorofylu A a B. Tobi pohlédl na zem, kde spatřil stín: ,,Zetsu, ona je za Tobim, že?" zašeptal vystrašeně. Pak se opatrně otočil a spatřil ji jak sedí na balvanu nad nimi.
,,Ale pánové," usmála se, ,,buďte prosím tiše a když už někoho špehujete nebo se o to alespoň pokoušíte, snažte se aby o vás dotyčný nevěděl.... to je jen taková malá rada... A teď zmizte nebo si vás dá můj démon k večeři, začíná být totiž dosti hladový," dodala vzápětí a vrátila se na své místo.
,,Měli bychom radši jít..." navrhl Zetsu, který byl strachy celý orosený
,,Víš, že když se orosíš, voníš jako Aloe vera?"
,,Ty malý spratku!!" zavrčel a vrhl se na něj. Oba začali tropit pěkný ruch, tedy spíš to padající kamení které se řítilo se skal když se naháněli, a to už Arwen nevydržela.
,,Vyřkli jste nad sebou ortel smrti!!" zamračila se a vystartovala po nich. Zetsu s Tobim začali s jekotem prchat k Peinovi v domění, že tam budou v bezpečí.
......................
,,Tady ho máš Peine..." řekl Itachi a jeho parťák před něj hodil omráčeného Charlleeho.
,,Kde máte tu holku?" zeptal se Kisame opodál stojícího Kakuza, protože mu to přišlo divné, ale ten ho ignoroval.
,,Kde máš kosu?" nechápal Itachi když zavadil pohledem o Hidana.
,,Jdi do... moje ubohá kosa..." zafňukal zkroušeně.
,,Ona vás porazila?" podivil se Kisame, když si všiml že jsou tak trochu potrhaní.
,,Nestihla to, Hidan zdrhl!!" vyrhkl Kakuzu ublíženě.
,,Informujte ostatní, že..." začal Pein.
,,Není třeba, už jsou tu všichni..." přerušila ho Konan.
,,A kde je tedy Deidara a Sasori?" přejel skupinku očima.
,,Ještě asi bojují..." pokrčil Hidan nezaujatě rameny.
,,Nebo jsou mrtví..." vzdychl suše Itachi, ale náhle nedaleko nich stanula na skále Ayame a přejela je překvapeným pohledem, vůbec je tady nečekala.
,,Jsme tady!" vydechl Deidara a se Sasorim se přidali ke skupince. Oba byli značně udýchaní.
,,Připravte se!" vyhrkl Pein chvatně a všichni okamžitě zaujali bojové pozice. Konan však náhle zaječela, protože ji obklopila voda a zvedla ji do výše. ,,Konan!" vykřikl.
,,Pomóc!" zakřičel Tobi a nehty se snažil zachytit za nějaký výstupek na skále, ale černé vlasy, které mu obmotaly tělo, ho pomalu stahovaly pryč. Zbytek Akatsuki náhle nevěděl kam se vrhnout dřív, protože na ně k tomu kdosi začal vrhat kunaie posílené chakrou které při kontaktu s čímkoliv začaly vybuchovat.
,,Vylezte!" zavolal Zetsu poté co se jednomu kunai úsěšně vyhnul.
,,To tolik toužíš po naší společnosti?" zeptal se ho hlas umocněný ozvěnou.
,,Pomoc, dostaňte odtud Tobiho..." fňukal Tobi a snažil se vymanit ze sevření, ale marně. Kisame se rozhodl jednat. Zvedl Charlleeho bezvládné tělo, zvrátil mu hlavu dozadu a přiložil mu kunai ke krku.
,,Vylezte nebo ho zabiju!" zavrčel. Holky náhle znejistěly a sprška vybuchujících kunaiů ustala.
,,Nestihneš ho zabít!" ozval se odněkud Ayamenin hlas a vzápětí na to se objevila na skále nad ním.
,,Proč si myslíš, že bych to nestihl?" ušklíbl se.
,,Protože zemřeš dřív!!" objevila se Argo na dalším balvanu za ním.
,,Vzdejte se..." promluvil Pein klidným hlasem.
,,A ty jsi kdo? Zrzku..." pohlédla na něj.
,,Pokud se nepletu tak je to jedině Pein, Leader Akatsuki... alias chodící železářství..." usmála se Ayame.
,,Ty jsi vylezl na sluníčko?" podivila se Argo.
,,Rád bych si s vámi promluvil. Jde to?" vyšel před Akatsuki.
,,To víš že to jde, co máš na srdci?" usmála se na něj Ayame sladce.
,,Líbí se mi vaši démoni..." přiznal.
,,Hmm... nám taky," pokrčila Argo nenuceně rameny.
,,Chtěl bych je," řekl na rovinu. ,,Dáte mi je dobrovolně nebo si je vezmu násilím."
,,Použil bys násilí na ženy? To je od tebe hnusné!" ušklíbla se.
,,Pokud by záleželo na tom zda dostanu ty démony tak ano..."
,,Bohužel to nezáleží na nás, naši démoni se sami rozhodují, ale zavoláme ti je jestli se jich chceš zeptat..." usmála se na něj Arwen provokativně.
,,Ale nezaručujem, že to přežijete..." doplnila ji Ayame.
,,Takže mi je nedáte..." ujistil se pro jistotu.
,,Vypadáme že bychom souhlasily?" zamračila se Arwen nepříjemně.
,,Jo a být tebou pustím Charlleeho, protože jinak se obávám že tví dva poskoci nepřežijou. Tobi totiž začíná fialovět a Konan tvá drahá má vzduch asi tak na třicet vteřin..." konstatovala Argo suše.
,,Pusťte je, nebo ho zabiju!" zařval Kisame a bodl Charlleeho do nohy, který tak neradostně se zařváním procitl, ale Kisame ho znova omráčil ránou do zátylku.
,,Sushi, tos přehnal!!" vybuchla Argo a mrštila po něm kunai, ale on se mu vyhl.
,,Vzdejte se a nic se mu nestane," pousmál se Pein. Mezitím se Itachi a Deidara nenápadně přesunuli k Ayame, ta teď těkala očima z jednoho na druhého.
,,Ayame, prosím vzdej se..." šeptl Deidara.
,,Nechci s tebou bojovat a ublížit ti," vzdychl Itachi. Když to Ayame uslyšela, proti své vůli se hlasitě rozesmála. Itachi pouze přimhmouřil své sharinganské oči.
,,To je hrozně dobrý vtip, Itachi," smála se. ,,To je opravdu povedené, i když si to neuvědomuješ tak naše démony nezískáš ty ani nikdo jiný, protože nás zabijete! Zabijete nás oba!" smála se jako šílená. To už se však Itachi přemístil těsně k ní a pohlédl ji do očí. Ayame se zarazila a i když věděla že by měla něco udělat nemohla se od jeho rudých sharinganských očí odtrhnout. Její tělo začalo ihned malátnět a nakonec se mu zhroutila do náruče.
,,Promiň..." vzdychl smutně a jemně odhrnul vlasy, které ji spadly do očí.

Kakashi Hatake (Jounin) - obrázky IV.

27. února 2009 v 17:00 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Sexi Kaki *slint*
Obrázek “http://i247.photobucket.com/albums/gg140/bakkaotaku/kakashi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakashi Hatake (Jounin) - obrázky III.

27. února 2009 v 16:26 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Cha...cha...cha...
Kakashi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2) Jako ANBUKakashi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3) Nuda v lese
Kakashi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4) Co Naruto provedl...zase...
kakashi20sharinujhjhjgan20d.jpg Kakashi Hatake image by mia_8848
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5) Che...che...cha...cha...chi...chi...
AhhhhKakashi.jpg Hatake Kakashi image by EvilRemnant

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6) Hoj!
rfghfjh
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7) Já zapoměl...
kakashi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Kde jsem dal tu knihu???
Kakashi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9) Cožeee?????
Obrázek “http://i55.photobucket.com/albums/g146/akiko_amamiya/naruto/Kakashi%20Hatake/kh16.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakashi Hatake (Jounin) - obrázky II.

27. února 2009 v 16:10 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Hups????
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakashi Hatake (Jounin) - obrázky I.

27. února 2009 v 15:51 Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listí
1) Kakashi za mlada...
j
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naruto XI.

20. února 2009 v 20:18 Řetězáky - Naruto
1. Co uděláš když uvidíš jak Orochimarovi přimrzl jazyk ke STOPce(značce)
Chytnu záchvat smíchu... Ještě, že u sebe nosím tu videokameru...
---------------------------------------------------------------
2. Kabuto se tě zeptá jestli si neviděl/a Orochimara.
To víš, že viděla... právě zkoumá, jak chutná STOPka
---------------------------------------------------------------
3. Kidomaru na tebe začne dorážet ať si s nim jdeš hrát s pavoukama.
Sejmu ho tím nejbližším, co je po ruce a postříkám ho biolitem ...já nesnáším pavouky
----------------------------------------------------------------
4. Choji ti řekne že si moc hubená a nabídne ti brambůrku.
Díky, mě více chutná zelenina...
-----------------------------------------------------------------
5. V konoze je zimní karneval a vybafne na tebe Orochimaru s vyplázlim jazykem (na kterym má ještě omrzliy od toho jak zkoušel ochutnat zmrzlou dopravní značku).
Sejmu ho...
-----------------------------------------------------------------
6. Naruto ti řekl že sasuke je ten největší nafoukanec na světě,
a Sakura se mu chystá dát na hubu co uděláš?
Vždyť má pravdu...
-----------------------------------------------------------------
7. Jdeš pozdě večer domů a Sasuke ti nabídne jestli by tě nemohl doprovodit.
Copak, myslíš si, že by na mě někde mohl číhat Itachi XD
----------------------------------------------------------------------
8. V půli cesty na vás zaůtočí Itachi a Sasuke na Itachiho zaútočí.
Sednu si ke stromu, rozevřu ranní noviny a začnu si číst...
-------------------------------------------------------------------
9. Ale Sasuke Itachiho nezajímá,unese tě a nabídne ti abys přešla k akatsuki,protože se mu líbíš.
Beru...zbavíme se šéfa...XD

Naruto X.

20. února 2009 v 20:09 Řetězáky - Naruto
Kakashi ti povie, ze si slaba. Co budes robit?
Kakashi vyber si strom...

Sasuke ta pozve von, ale predtym ta uz pozval Kiba. Koho si vyberies?
Kibu...Akamaru je roztomilý...

Sakura ti povie, ze miluje Naruta a nie Sasukeho. Co jej na to povies?
Nepraštila ses náhodou ho hlavy???

Vidis Hinatu ako sedeli na schodoch a je uplne cervena. Co si o nej pomyslis?
Raději zahnu vlevo...Naruto může být kdekoliv blízko...

Gaara sa rozhodol, ze znici cely svet, lebo sa nahneval. Co budes robit?
Gaaro...zničení světa mají v plánu všichni zločinci a zloduši to už je strašná nuda... a co takhle rozmnožit tvé geny a Shukaka XD

Prejdes okolo Jiraiya. Citis, ze sa ti pozera na zadok. Co spravis?
Donesu mi kyblík... ať slintá do něj a né na silnici...


Vidis Kiba ako je napotrebe, ale robi to ako pes. Co si o nom pomyslis?
I muži mají své dny...učí Akamara číst esemesky... (značkovat)

Neji ti povie, ze tvojim osudom je byt nula. Urazi ta to?
Nula je hlavní číslo, kdešto ty si jen VEDLEJŠÍ člen VEDLEJŠÍ rodiny ... z toho vyplývá, že si větší nula než já... XD

Ides okolo Asuma a fajci. Co mu povies?
Jsou to jeho plíce...

Tsunade prave minula pesledne peniza, a teraz si pyta od teba. Co spravis?
Pujčím, ovšem za vysoký úrok...Tsunade se zadluží nadosmtri XD

Kto ma pokracovat?
Kdo chce....

Naruto IX.

20. února 2009 v 19:57 Řetězáky - Naruto
Pein ťa zastavi a spýta sa ťa či sa nechces pridať k Akatsuki.
Jo..??? To je velmi...velmi zajímavé...a mohu být s Hidanem bez Kakuzy???

Príde za tebou Anko a povie ti že ak jej budeš celý mesiac kupovať Rizove knedliky tak ta nauci nejake tie techniky.
Máš nožičky a ručičky ne???

Shino ti navrhne, že či s ním nechceš chovať brouky.
Je mi líto, ale brouky nemám moc v lásce XD

Deidara sa ťa spýta či mu pomožes nájsť jeho stratece ruce?
Ale jo ... a kde jsi je ztratil???

Orochimaru ťa najprv chytí jazykom a potom ťa začne olizovať. Čo urobíš?
Pověsím ho za jazyk ke stromu nebo do průvanu???

Uvidíš Kisameho ako bozkáva šťuku. Spravíš niečo?
Tak co Kisame, konečně si našel svoji velkou lásku XD

Iruka ti povie že strašne miľuje Kakashiho ale bojí sa mu to povedať.
Běž za ním a přejdi k činům...Kakashi není ze železa, ale z překrásného masa...

Zbadáš ako Minato (Yondaime) kreslí na skalu s varami hokagov.
Hm...už vím po kterém z rodičů je Naruto takový odvážný umělec XD

Itachi použije sharingan a ty sa dostaneš do toho jeho sveta (Nvm ako sa to vlastne volá xD) a snaží sa ťa znásilniť.
Je to jen iluze... proč to není ve skutečnosti *fňuk*

Kakuzu sa ti snaží kradnúť prachy. Čo urobís?
Chceš pěta dvacet na holou Kakuzu??? Padej od mého obnosu...

Sasuke vyvolá chidory a rozbehne sa po tebe s úmyslom zabiť ta....
Použil bys náslilí na ženu??? To je od tebe hnusné...

Hinata sa ti prizná že ťa má moc rada ale nielen ako kamarátku. Tvoja reakcia?
Ježiš?!!! Mě se ale líbí kluci a né holky...

Vidíš Zetsua ako sa rozpráva s kaktusom....
Zetsu...povídáš si z někým ze své rodiny???

Naruto VIII.

16. února 2009 v 20:22 Řetězáky - Naruto
Gaara ta bez dovodne stale sleduje a tebe no uz lezie na nervi co urobis aby si zistila preco?
Gaarova pozornost by mi stopro nevadila...

Lee ti jedneho dna povie ze ta miluje ale ty ho sice mas rada no nemilujes ho ako mu to povies tak aby si ho nezranila?
Promiň Lee, chápu, že ti Sakura dala kopačky, a že se snažíš najít si nějakou náhradu, ale mě prosím z toho vynech...nejsi můj typ...

Sakura ta nenavidi lebo vie ze sa Sasuke zaujima o tvoje schopnosti co jej na to povies?
To je smůla viď... Ještě budeš muset pojíst spoustu polévky, aby si tě všiml... XD

Asi Pol hodinu Kakashimu nieco vravis a ked sa ho spytas co si o tom mysli spyta sa ta"co si vravela"?co mu urobis?
Roztrhnu ho jak hada...ne mám lepší nápad...zabavím mu Ichi Ichi Paradaisu * ďábelský smích*

Hinata sa ta raz spyta ci by ste nesli trenovat co jej povies?
Ale jo... zvedne to to sebevědomí...

Hokage ta posle k ANBU no ty ani za svet nechces ist co mu povies?
To je blbost...chcu k ANBU...kde se podává přihláška??? XD

Neji ta nema rad len preto lebo si misli ze niesi silne lebo niesi z klanu.no nevie ze si z klanu a silnejsieho nez on co mu povies?
Pojď a řekni mi to z profilu jsi-li muž XD

Yondaine ti v minolosti napisal list no ty si ho dostal niekedy teraz a v nom pise ze ma syna a vola sa Naruto a aj to ze ste rodina a ospravedlnuje sa to ze ti to nepovedal ako zareagujes?
Má štěstí, že je pod drnem...počkat, co to plácám...Yondi je moje nejoblíbenější postava z Naruta... Určitě se musel seknout, když ten dopis psal...nemohl tam napsat něco v tom smyslu, že mám zprovodit Naruta, ze světa???

Naruto a ty ste si ako rodina Hokage posle teba a jeho na misiu vie ze ste dobry lebo ste Jounini-No nepriatel na teba hodi kunai ale ty nemas sancu zmiznut lebo si ranena ale NAruto sa do streli kunaia postavi a bodne ho rovno do srdca co urobis? Aj ked vies ze si rane boli ta noha a Konoha nie je daleko?
Vytáhnu mobil a zavolám 155 a pohřební ústav. 155 pro mě a pohřebáky pro Naruta...kdo by se s ním chtěl vláčit až do Konohy

Jiraya ti robi neslusne navrhy co spravis aby si ho odpalkovala?
Prásknu to Tsunade...ne práskač nejsem ikdyž.... Chudák Kakashi...nebude mít co číst.

Orochimaru a kabuto maju na teba zalusk ako sa ich zbavis?
Zabiju Kabuta... Orochimaru zemře žalem nad strátou svého nejoblíbenějšího, nejvěrnějšího a nejšikovnějšího sluhy, jakého kdy měl...

Itachi aj ked riskuje pride sa na teba pozriet no ANBU ma tusenie ze je v KONOHE niaky speh a prezru kazdy dom aby to zistili ako Itachoho ukryjes?
Převleču ho do řůžových šatiček a udělám z něho holku... Sranda bude, jestli by se do něj ANBU zakoukal XD

Kto ma pokracovat?
Kdo chce....

Naruto VII.

16. února 2009 v 20:02 Řetězáky - Naruto
1. Jsi zamilovaná do Shina ale nesnášíš chrobaky. Jak to vyřešíš
Co??? Shino??? Takový hmyzofil??? Ne děkuji...já mám ráda jiného XD

2. Jdeš lesem a uvidíš jak Shikamaru znásilňuje Nejiho (ano, Neji sa necha, nebráni se xD)! Co uděláš?
Pánové... potichu nebo vám sem přiběhne polovina Konohy XD

3. Gai je homosexual
No... toho jste si všimli brzo

4. Miluje Kakashiho
Chudák Kakashi, ještě se neodstěhoval, že???

5. Hokage tě pošle na misi do zvučný, která bude mít velmi pravděpodobně za následek tvou smrt. Příjmeš???
Ale jo... už dlouho jsem nebyla s Orochimarem

6. Kdyby tě Itachi pozval na shushi a řekl ti, že je z Kisama???
Trvalo ti dlouho, než jsi se té blbé ryby zbavil... Trpěl hodně??? Už máš nového partnera??? * svítící očka*

7. Lee je gay
Nuda... to přece všichni ví

8. Miluje Gaie
Tady někdo objevil Ameriku

9. Ale Gai miluje Kakashiho. Půjdou do trojky???
Stoprocentně ne... to by Kakashiho museli hodně sfetovat, aby na takovou kravovinu přistoupil

10. A co chudák Kakashi???
Pokud se neodstěhoval do některé jiné vesnice nebo v lepším případě už Gaie nezabil...možností má spoustu

11. Díky za odpověď, kdo má poračovat???
Kdo chce...