Září 2008Poklona tomu, kdo to vymyslel...XD

28. září 2008 v 14:12 Akatsuki
Akatsuki muzikál
Akatsuki
PEIN
Jsem pohodář, jsem nad věcí, sbírám démony zvířecí. Potrvá to pět, šest let, ale pak s nimi ovládnu svět! Jenže sám je neulovím, já si radši v klídku hovím. Vymyslel jsem bezva plán- spolek cvoků zakládám! Slibuju jim hory doly, podívejte na ty voly!

ITACHI
Mé jméno je Uchiha Itachi a jedna žena mi nestačí. Když mě chtěl Peiňák zverbovat, musel mi něco darovat. A tak jsem dostal darem svůj vlastní soukromej harém!

KISAME
Jsem hezká malá rybička, což je trochu chybička. Pár lidí už mě chtělo zkonzumovat, toho se chci příště vyvarovat... Peinovo heslo se do mysli vkradlo - "Ryba je kámoš a ne žrádlo!!!"

SASORI
Pein znal moje zvrhlý choutky, z živých lidí dělat loutky. Slíbil mi, což mu moc nežeru, materiál dle vlastního výběru. Spíš mě zlákal fakt, že k dispozici budu mít blonďatou krasavici!

DEIDARA
Explozi z písku jak má být zaručí jedině dynamit! Za vstup do té jeho krávoviny mi Pein zajistil dostatek trhaviny. Jen ten můj parťák už mě trochu nebaví - furt si myslí, že jsem opačnýho pohlaví!


HIDAN
Od věčnýho zabíjení zase, měl jsem kosu tupou jako prase. Do Baumaxu to mám jenom kousek, tak jsem si šel koupit brousek. Pein mi tam však vybral z letáčku, značkovou a levnou sekačku!

KAKUZU
Jsem na prachy a Pein to ví, byl se mnou raz dva hotový. Dal mi práci, pokteré jsem toužil, to jsem si snad ani nezasloužil. Teď si žiju jako v pohádce, Kakuzu - finanční poradce!

TOBI
Kdo jsem to vůbec není podstatné, ani to, že jedno očko mám furt schované. Nosím masku a jsem děsně tajemnej, možná proto jsem teď Peinův vrahoun nájemnej. K Atasuki jsem šel zadara, když mi slíbil, že mi bude říkat Madara.

ZETSU
Jsem roztomilá masožravá kytička a mám ráda hodně tepla, sluníčka. Kdo mi postavil nový skleníček? No přece milej šéfík Peiníček! Dal mi tam taky zrcátko, abych viděl svoje schizofrenní dvojčátko.

KONAN
Origami je mou vášní, i když se vám to zdá zvláštní. Nikdo kromě Peina neměl zdání, že tisíc jeřábů ti splní přání. Tak skládáme teď spolu každé noci, ať konečně svět máme ve své moci.
*


Druhá kapitola - Osamocený strom

28. září 2008 v 14:01 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo

Varování!!! Tento příběh je silnou parodií, je dětem a mladistvým nedostupný!!! XD
Příběh je pod perexem... přeji příjemné čtení
PS: Doporučenou ochrannou pomuckou jsou plínky

První kapitola - Kde jsou???

24. září 2008 v 16:59 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo

Varování!!! Tento příběh je silnou parodií, je dětem a mladistvým nedostupný!!! XD
Příběh je pod perexem... přeji příjemné čtení
PS: Doporučenou ochrannou pomuckou jsou plínky

Pro začátek...

24. září 2008 v 16:57 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo
Tohle je příběh, který jsem se rozhodla napsat společně se svými dalšími dvěmi kamarádkami Etsuko a Argo. Je to dost silná parodie, takže vás varuji předem!!
A teď něco o postavách:
Jméno: Ayame
Věk: 19 - 20 let
Bydliště: Konoha
Vlasy: černé, po pás
Oči: modré
Oděv: černošedý
Love: Deidara
Schopnosti: manipulace s vodou ve všech jejich skupenstvích, taijutsu
Démon: vlčí
  • útočná složka týmu
  • taktik, stratég
----------
Jméno: Argo
Věk: 23 let
Bydliště: Konoha
Vlasy: bílé, vysoký culík
Oči: modré
Oděv: černý
Love: Kakashi Hatake
Schopnosti: taijutsu, léčitelství
Démon: bílá kočka
  • neumí plavat
  • slabě narušená
  • pozice medika
------------
Jméno: Arwen
Věk: 18 let
Bydliště: Konoha
Vlasy: černé s ocelévě modrým nádechem, vysoký culík
Oči: jasně modré
Oděv: černý
Love: ----
Schopnosti: manipulace s vlasy nezávisle na vůli
Démon: dlouhosrstý černý vlk
  • inteligentní
  • obranná složka týmu
-------
Jméno: Charlles
Věk: 27 let
Bydliště: Konoha
Vlasy: blond, krátké
Oči: zelené
Oděv: černošedý jounninský
Schopnosti: ninjutsu
  • nudí (prudí) přednáškami XD
Tak, teď si je asi budete umět zhruba představit... Musím vám taky sdělit to, že o postavu Argo se starala Argo (tudiž vymýšlela ji, komentovala...), o postavu Ayame jsem se starala já a Arwen měla na starost Etsuko.Ahoj lidičky, právě hledám někoho, kdo by na můj příběh, který píšu, kreslil. Tudíž hledám mangaku. Byla bych ráda, kdybyste třeba někoho takového znali kdo se tím zabývá nebo hodně rád kreslí, abyste mi napsali nějaký kontakt na něj, nebo mu třeba o tom, že někoho takového hledám řekli. Pokud sami máte zájem napište mi na můj email DenisaKwapulinska@seznam.cz Může to být pro vás dobrá zkušenost.

Pozor varování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24. září 2008 v 16:53 | Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo |  + Naruto: Charllee team - autor Nagadir, Etsuko Nakamura, Argo
Celý tento přáběh je silnou parodii, tudíž, je dětem a mladistvým nedostupný!!! XD
Příběh je pod perexem... přejeme příjemné čtení.
PS: Doporučenou ochrannou pomuckou jsou plínky


Ahoj lidičky, právě hledám někoho, kdo by na můj příběh, který píšu, kreslil. Tudíž hledám mangaku. Byla bych ráda, kdybyste třeba někoho takového znali kdo se tím zabývá nebo hodně rád kreslí, abyste mi napsali nějaký kontakt na něj, nebo mu třeba o tom, že někoho takového hledám řekli. Pokud sami máte zájem napište mi na můj email DenisaKwapulinska@seznam.cz Může to být pro vás dobrá zkušenost.